ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Можливо, ваші кілька гривень стануть комусь у нагоді

Ліля ВЕРЕСОВА Суспільство 1408
kokay.ru 
Фото: kokay.ru 

В цьому році УТОС (Українське товариство сліпих) відзначає своє 80-річчя з дня створення. Відійшли у минуле часи, коли незрячі люди масово забезпечувалися роботою, а Товариство перераховувало мільйонні кошти у благодійні фонди.

 «В нових ринкових умовах незрячим стало важко конкурувати зі здоровими людьми, - каже голова Хмельницької обласної організації УТОС Лариса Кірікіщук. - Наші товариства ледь жевріють. Тож на громадські організації лягла ще більша турбота про наших підопічних. І якщо взяти до уваги те, що на вулицях серед жебраків незрячих немає, це означає, що ми справляємося зі своїми завданнями: надається допомога на проведення дороговартісного лікування, придбання тифлозасобів, відстоюються права інвалідів на пільги…
Обласна і місцева влада надають нашим організаціям посильну фінансову підтримку, щорічну суттєву матеріальну допомогу надає високопреосвященнійший Антоній, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський, настоятель храму Різдва Божої Матері архімандрит Пахомій, єпископ Шепетівсько-Славутської єпархії преосвященнійший Діонісій, протоієреї отець Олександр Свято-Георгієвського храму і отець Петро храму Казанської ікони Божої матері. Ми вдячні ряду державних установ, благодійних фондів та банків, членам колегії адвокатів, приватним підприємцям, які регулярно допомагають нам значними коштами. Вдячні Валентині Бородіній, котра впродовж багатьох років віддає частку своєї пенсії сільським малозабезпеченим незрячим, хмельничанам Поліні та Миколі Канцер, які на волонтерських засадах допомагають нашим людям.
Ми й надалі будемо вдячні всім - за кожну крихту чуйності».
Реквізити УТОСу: тел. 65-85-01, моб.0961288539.
м. Хмельницький, вул. Театральна, 24.
р/р №260049056 , МФО 380805, КОД 23843578,
ХОД ПАТ Райффайзен Банк «Аваль».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую