ye-logo.v1.2
7 Липня, 2020

Мерлені та Новіцький інтернет-магазини ігнорують, Савчук купує у них одяг, Антонюк – техніку

Суспільство 2748
Дмитра Скрипника та з архіву редакції
Фото: Дмитра Скрипника та з архіву редакції

Кореспондент «Проскурівського телеграфу» розпитала знаних хмельничан: практикують вони покупки через інтернет чи надають перевагу звичайним магазинам і супермаркетам

 Олександр Антонюк, художник:
«Напевно, вже роки три купую товари через інтернет, але активно практикую це лише останній рік. І зручніше, і значно дешевше за звичайні магазини. З останніх покупок: два ноутбуки і бектрек – пристрій для орієнтації на місцевості, у лісі, який чимось нагадує компас та GPS-навігатор. Як правило, техніку намагаюсь купувати через інтернет, а ось одяг та взуття – не ризикую: не можу без примірки та перевірки на зручність».
Ірина Мерлені, олімпійська чемпіонка:
«Жодного разу не робила покупки через інтернет. Надаю перевагу звичайним магазинам та супермаркетам, де техніку можна взяти в руки та роздивитися, розпитати консультантів. Це ж стосується і одягу, і взуття. Через заняття спортом маю нестандартну фігуру, тому важко одразу визначитися із вбранням: треба чимало переміряти, подивитись, як лежить й чи личить колір. Тому інтернет-покупки – це не для мене, тим паче, що у магазинах зараз таке різноманіття товарів!»
Віктор Савчук, депутат міської ради:
«Вже три-чотири роки користуюсь послугами інтернет-магазинів: періодично купую у них одяг. Замовляю його у солідних фірмах, тому у разі чого, можу без проблем повернути чи обміняти. Але таке трапляється дуже рідко, як правило, усе підходить».
Ігор Ялоха, директор КП «Зеленбуд»:
«Досвід покупок через інтернет маю: це дуже зручно та й економить чимало часу. Через те, що більшість із них здійснюються на законних підставах, заповнюються гарантійні талони, а оплатити покупку можна після доставки товару, їхня популярність та число користувачів постійно зростає. Як правило, купую у інтернет-магазинах побутову техніку та одяг й усіма своїми покупками задоволений. Хоча нещодавно придбав взуття, яке не підійшло за розміром. Але я зовсім не засмутився – вони підійшли моєму знайомому».
Віталій Новіцький, бізнесмен:
«Через інтернет ще ніколи не купував – не було потреби. Якщо чесно, навіть ніколи не замислювався над цим питанням, а також «плюсами» і «мінусами» інтернет-покупок».
Наталя Романовська, головний лікар поліклініки №2:
«Досвід покупок через інтернет – мінімальний: купувала телефон та фотоапарат. Але, в принципі, усім задоволена. Якщо чесно, люблю річ роздивитися та потримати у руках, тому й майже не практикую такі покупки. І якщо щось із техніки я ще можу придбати через інтернет, то одяг – ні».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую