ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Доля колишнього директора НВК №10 Святослава Ратушняка практично вирішена

Суспільство 6798
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

А Надію Орловську працевлаштує Хмельницька обласна державна адміністрація.

Підписувати новий контракт із Святославом Ратушняком чи ні вирішуватиме начальник управління освіти Валерій Олійник. Таке рішення озвучив голова комісії по перевірці навчально-виховного коплексу №10, заступник міського голови Григорій Давиденко.
«Комісія носить дорадчий характер. Ми не прийматимемо рішення голосуванням. Я всі довідки комісії покладу на стіл міському голові та викличу начальника управління освіти Валерія Олійника. І, якщо він вирішить, що за ці порушення, які були виявлені, він перепідпише новий контракт із Святославом Ратушняком, то я не маю права втручатися і рекомендувати чи не рекомендувати його. Якщо ви думаєте, що я створив комісію, для того, щоб більшість голосів була на користь однієї чи іншої сторони, то ви помиляєтеся. Я на голосування нічого не ставив і ставити не буду. Я хотів побачити об'єктивну картину, аби не звинуватили у заангажованості управління освіти. Не буде голосування, не буде», - запевнив Григорій Давиденко.
Нагадаємо, що у понеділок, 29 липня, місцева ініціатива, створена педагогами НВК №10, зібрала підписи для винесення проблемних питань, зокрема і про висловлення недовіри начальнику управління освіти Валерію Олійнику, на розгляд депутатами на черговій сесії міськради.
Тим часом колишній директор гімназії №2 Надія Орловська отримала три пропозиції роботи у сфері освіти від Хмельницької обласної державної адміністрації.
«На ім'я міського голови Сергія Мельника надійшли листи від Міністерства освіти і науки, Малої академії наук, Асоціацій шкіл майбутньо та керівників інноваційних закладів області про те, щоб зі мною продовжили контракт. Проте мене не залишили працювати у гімназії навіть на посаді заступника. Цього не хотів новий директор Віктор Байдич, який наполягав на тому, аби мене взагалі викинули із гімназії. Мабуть, боїться чогось. Дуже гарні варіанти роботи у сфері освіти мені запропонували у облдержадміністрації, посади вищі за директора школи. Називати конкретно не буду, наразі роздумую на ними», - розповідає Надія Орловська.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую