ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Контрабандиста, який наповнював Хмельниччину наркотиками, оголошено у міжнародний розшук

Суспільство 2199
sbu.gov.ua
Фото: sbu.gov.ua

Служба безпеки України викрила канал постачання заборонених препаратів.

Співробітники СБУ викрили трьох мешканців Кам`янець-Подільського, які причетні до організації та функціонування каналу незаконного переправлення в Україну препарату «Subutex», що містить наркотичний засіб «бупренорфін», обіг якого обмежений.
Встановлено, що організатор каналу - громадянин України, який тривалий час проживає в одній з країн Південної Європи, купував пігулки за кордоном і відправляв їх своїм спільникам в Україну. У подальшому отриманий «товар» зловмисники збували наркозалежним.
Контрабандист приховував наркотик у продуктах харчування та переправляв його під виглядом посилок через приватних перевізників, що здійснюють міжнародні вантажні та пасажирські перевезення. Водії про вміст посилок не знали.
Розрахунки за отриманий «товар» зловмисники проводили через систему міжнародних грошових переказів. Ціна однієї пігулки на «чорному» ринку становить майже 400 гривень.
У червні правоохоронці затримали «на гарячому» двох зловмисників одразу після отримання чергової партії контрабанди – 125 пігулок. Наразі матеріали кримінального провадження направлено до Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області. Організатора ж каналу контрабанди оголошено в міжнародний розшук.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую