ye-logo.v1.2

Табалови Хмельницький хлібозавод не купували. Поки...

Суспільство 6685
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

У перспективі “СТІОМІ-холдинг” увійде у групу компанцій кіровоградської торгової марки “Формула смаку”

 Наприкінці літа Хмельницький сколихнула інформація, що народні депутати Олександр Табалов та його син Андрій стали власниками ще одного промислового гіганта міста — хлібозаводу. Підтвердив цю інформацію у мережі Інтернет і генеральний директор “Укрхлібпрому” Олександр Васильченко.
Як виявилося, чутки були небезпідставними. Перші “тушки” Верховної Ради України версії 2012 року Табалови, хоч і не придбали хлібозавод, але будуть ним керувати через кіровоградську групу компаній “Формула смаку”.
“Ніхто ще нічого не купив, підприємство сьогодні у заставі. Структура, яка зайшла, має управлінські функції і працює, так би мовити, за договором з правом викупу через певний час. Процесом керує арбітражний керуючий. “Формула смаку” є одним із перших претендентів”, - прояснив ситуацію заступник голови Хмельницької облдержадміністрації з агропромислового комплексу Володимир Галищук.
Попри те, щодо хлібозаводу розпочато процедуру банкрутства, і він має великі борги, за неофіційною інформацією до 500 мільйонів гривень, а його вартість становить не більше 65 мільйонів гривень, керівництво області запевняє, що підприємство продовжить свою роботу. Зацікавленість у ньому підтвердили і у “Формулі смаку”.
“Наші спеціалісти уже бували на Хмельницькому хлібозаводі і можливість його придбання розглядається, але рішення прийматимуть власники. Зацікавленість є, адже завод займається виробництвом хліба, а це наш профіль. Проте потрібно ще розібратися у боргах підприємства. Загалом це складний процес, і багато чого вирішуватиме суд”, - коментує директор хлібного департаменту групи компаній “Формула смаку” Сергій Налбадьян.
Хоч подальша доля Хмельницького хлібозаводу туманна, обласна влада уже йде назустріч новим потенційним власникам. Адже із зникненням підприємства, може постати проблема із соціальним хлібом на Хмельниччині.
“Ми проводимо певні регіональні запаси під роботу Хмельницького хлібозаводу. Правда,це не так вже й багато – 15 тисяч тонн борошна. Це для того, аби втримати цінову ситуацію на хліб другого та третього класу”, - каже Володимир Галищук.
У високих кабінетах запевняють, що й скорочення працівникам не загрожує, але в кулуарах подейкують, що модернізація підприємства потребує скорочення близько 50% працівників.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую