ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Здійснити подорож найцікавішими місцями Поділля допоможе новий туристичний путівник

Суспільство 3721 1
Дмитра Скрипника
Автори проекту Сергій Федоченко і Тетяна Колесниченко, а також Сергій Єсюнін, Ігор Западенко (зліва направо) презентують видання.. Фото: Дмитра Скрипника

Усім, хто хто любить подорожувати та цікавиться старожитностями Поділля, стане у нагоді нове видання “Туристичні маршрути Хмельниччини”.

 Книга містить опис восьми маршрутів, що охоплюють найцікавіші історичні і культурні пам’ятки та природні об’єкти області.
“Книга охоплює всю область, від півночі до півдня. Крім таких відомих туристичних міст як Кам’янець-Подільський чи Меджибіж, тут зібрана інформація про маленькі села, де збереглися панські маєтки чи старовинні церкви, - розповідає один з авторів тексту краєзнавець Сергій Єсюнін. - Маршрути розроблені таким чином, щоб їх можна було подивитися за день-два, подорожуючи автомобілем чи автобусом”.
Приділена у виданні увага і Хмельницькому, котрий зазвичай не користується великою популярністю серед мандрівників.
“Хоч наше місто не є туристичним центром, воно знаходиться на перетині туристичних маршрутів, і прогулянка центральною вулицею Проскурівською, під час якої можна відвідати чотири музеї та два театри, сподобається багатьом”, - запевняє автор маршруту обласним центром Ігор Западенко.
Автори проекту головний редактор “Проскурівського телеграфу” Тетяна Колесниченко та директор ТОВ “Поліграфіст-2” Сергій Федоченко наголошують, що книга “Туристичні маршрути Хмельниччини”, надрукована на якісному папері та ілюстрована великими якісними фотографіями, — це не лише пізнавальне, а й презентаційне видання, яке не соромно подарувати гостям з інших областей та країн.
Придбати книжку можна буде у “Книжковому світі” та кіосках “Всесвіту”. Якщо не знайдете у продажу — телефонуйте (067)382-05-73.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую