ye-logo.v1.2

І знову перемога!

Суспільство 733

Хмельничанка Аліна Горбатовська на міжнародному фестивалі «Планета зірок» зайняла перше місце

Кілька днів тому дванадцятирічна Алінка повернулася з Міжнародного фестивалю «Планета зірок», що проходив у дитячому оздоровчому центрі «Артек», куди їздила разом із танцювальним колективом «Спалах». І, як завжди, перемога – перша премія!
Дівчинка, яку називають майбутньою Тіною Кароль, виконала три пісні: «Баладу про мальви», «Заспівай же пісню, мамо», «Наша мама».
Крім участі в пісенному конкурсі, Алінка ще й танцювала зі «Спалахом», побувала на дитячому «Євробаченні».
Цей рік дванадцятирічна Аліна вважає дуже успішним – вона стала лауреатом регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів, після одного з яких нею зацікавився відомий продюсер та виконавець Дмитро Клімашенко, який пообіцяв у подальшому співпрацювати з нею. Дівчинка потрапила не лише до номінації «Обдаровані діти Хмельниччини», а й стала однією з-поміж 3720 талановитих дітей, внесених до живої книги «Обдарована молодь України».
В серпні Аліна їде на фестиваль «Кришталеве гроно», що проходитиме в Карпатах. Крім того, вона отримала запрошення на найпрестижніший дитячий фестиваль «Молода Галичина», де в журі будуть Володимир Гришко, Ніна Матвієнко та Олександр Злотнік.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую