ye-logo.v1.2

Дитяча Хресна хода пройшла вулицями Хмельницького

Суспільство 1670
Ксенії Сівко
Фото: Ксенії Сівко

А на майдані Незалежності відбулася молебень.

У неділю, 29 вересня, маленькі хмельничани зі своїми батьками, бабусями і дідусями взяли участь у дитячій Хресній ході присвяченій 1025-річчю Хрещення Київської Русі.

Хресний хід стартував від Свято-Георгієвського храму та попрямував по Толстого, Грушевського і далі на майдан Незалежності, де відбулася молебень «Устами наших дітей». Під час спільної молитви всі присутні просили у Бога заступництва, дарування любові, миру, злагоди сім'ям, укріплення та збереження традиційних сімейних цінностей.

«Хресний хід – багатолюдний урочистий хід з одного храму в іншій, довкола храму або до якого-небудь призначеного місця з великим запрестольним або виносним хрестом, від якого і пішла назву ходу. Учасники хресного ходу несуть також святе Євангеліє, ікони, корогви і інші святині храму. Священнослужителі і церковнослужителі здійснюють хід в богослужбовому одязі. Під час ходу співають тропар свята, ірмоси, а інколи святковий канон. Очисна і молитовна сила Хресних ходів дуже велика, свідченням того є незчисленні допомоги небесних заступників - зцілення від хвороб, здійснення просимого», - пояснює секретар відділу у справах молоді Хмельницької єпархії УПЦ Ксенія Сівко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую