ye-logo.v1.2
15 Липня, 2020

У Хмельницькому почали «вільно думати»

Суспільство 1911
Фото: facebook.com

Телепрограма «Хмельницький. Вільна думка» з’явилася на одному із обласних телеканалів.

У телеведучого перекваліфікувався громадський діяч Руслан Рохов. Формат телепрограми – жива розмова про актуальні теми, які турбують хмельничан. 
«Мета проекту – зробити місцеву політику публічною, а також створити для хмельничан механізми впливу на формування порядку денного публічної дискусії», – каже автор ідеї Руслан Рохов. До розмови у студії автори програми планують залучати представників місцевої влади, громади та експертів. Першим героєм, який розпочав цикл актуальних тем став заступник міського голови Іван Прокопець. А вже у наступній – яка вийде у ефір 19 жовтня, актуальні питання з ведучим та гостем студії Іваном Бухалом, обговорюватиме один із найкращих спікерів у сфері стратегічного управління та лідерства, президент Київської економічної школи, Павло Шеремета, який також є позаштатним радником міського голови Львова з питань стратегії розвитку.
До речі, в понеділок Павло Шеремета виступив із лекцією «Україна: у пошуках блакитного океану» перед студентами Хмельницького університету управління і права.
Програма «Хмельницький. Вільна думка» виходить в ефір щосуботи о 19.20 на телеканалі «Ексклюзив».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую