ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прокуратура Хмельницького скасувала результати торгів по двох тролейбусах

Суспільство 2971
trolley.org.ua
Фото: trolley.org.ua

Правоохоронці знайшли порушення закону.

Міська прокуратура знайшла порушення закону при закупівлі двох тролейбусів хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс».
Комітет з конкурсних торгів цього підприємства при визначенні переможця віддав перевагу товариству, що запропонувало тролейбуси, характеристики яких не відповідали вимогам документації. Окрім того, їх вартість перевищувала мінімальну ціну пропозицій інших учасників торгів більше ніж на 300 тисяч гривень.
Прокуратура міста направила документ реагування керівнику «Електротрансу» Віктору Паламарчуку, за результатами розгляду якого скасовано незаконне рішення комітету і таким чином не допущено неправомірне витрачання коштів із міського бюджету.
 

Коментарі:

Тетяна Миколаївна 21.10.2013 06:59

Цікаво, чи не ті часом тролейбуси є дешевими, та такими що відповідають технічним вимогам, котрі скриплять цілу дорогу під час руху, і не мають достатньо місця ні для тих пасажирів, що стоять, ні для тих хто сидить. Мала колись щастя на такому технічному інваліді проїхатися, хто їх тільки конструював!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую