ye-logo.v1.2

Доля зеленої зони міського пляжу у руках хмельничан

Суспільство 2208
wikimapia.org
Фото: wikimapia.org

Переконаний депутат Хмельницької міської ради, директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимир Швець.

«На сесію міської ради буде виноситися проект рішення про громадські обговорення, а не зміни цільового призначення. Зміна відбудеться лише у тому разі, якщо громада підтримає. На сьогодні серед депутатів існують різні думки. Зокрема, що серед тих 14 ділянок, які виносяться на громадські обговорення, не всі заслуговують на зміну цільового призначення. Мова йде про ділянки, які мають відношення до зелених зон. Крім рекреаційної зони міського пляжу, ще є дві-три, які зачіпають інтереси зелених зон», - розповідає Володимир Швець.

Міський обранець вірить у те, що хмельничани не стоятимуть осторонь проблеми і зелену зону міського пляжу вдасться зберегти.

«Пам’ятаю, що відбувалося у Хмельницькому, коли майже у тому самому місці було розпочато будівництво автозаправної станції. Тоді не лише громадські організації, але й прості хмельничани стали на захист зеленої зони міського пляжу. Думаю, міська громада не підтримає змін цільового призначення. Тим більше, там у цьому році молодіжними організаціями разом із міським головою був висаджений парк. Взагалі, сьогодні існує пропозиція цей парк продовжити аж до вулиці Рибалка. Якщо це вдасться втілити, то зона виглядатиме так – приватний сектор, опісля залишається близько тридцяти метрів для будівництва дороги, що сполучить Західно-Окружну, далі парк і пляжна зона», - каже директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую