ye-logo.v1.2

Чи можна землі міста продати і залишитися «в мінусі»?

Суспільство 2884

Можна, якщо проводити аукціони

Минулого тижня міська казна Хмельницького за кілька годин поповнилася понад 182 тисячами гривень. Міська рада провела аукціон, на який виставила двадцять лотів – право на оренду земельних ділянок загальною площею 3,39 гектара. З двадцяти лотів затребуваними виявилися лише тринадцять, проте перед самими торгами «злетів» ще один – від якого відмовився один із двох претендентів. Тоді директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимир Швець зазначив, що аукціон проводився за новою процедурою, визначеною Земельним кодексом України. Однак вже наступного дня на засіданні сесії міської ради Володимир Федорович додав, що половину із вторгованої суми бюджету не бачити, як своїх вух без люстерка.
«92 тисячі із цих коштів надійде як винагорода тій організації, яка проводила аукціон, – повідомив Володимир Швець. – А за двадцять проектів землеустрою управлінням земельних ресурсів з міського бюджету було витрачено близько сто тисяч гривень». Таким чином, за словами міського голови Сергія Мельника, місто скоро буде доплачувати з власної кишені, щоб «позбутися» землі. Однак міські посадовці запевнили, що на підставі цих статистичних даних обов’язково писатимуть звернення «догори».
«Ми покажемо, що в такій ситуації, яка склалася нині із процедурою проведення земельних аукціонів, проводити їх невигідно, а в нашій ситуації він може вилізти у негативний баланс», – зазначив Володимир Федорович.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую