ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

Закінчився останній призов

Суспільство 2293
Дмитра СкрипникаДмитра СкрипникаДмитра СкрипникаДмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

67 юнаків з Хмельниччини - останні, хто пішов до лав Збройних Сил України під час призовної кампанії.

 Сьогодні, 13 листопада, урочистою відправкою у війська останніх 67 юнаків зі збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату (вулиця Озерна, 3) в області фінішує остання до лав Збройних Сил України призовна кампанія.
“З Хмельниччини в останню призовну кампанію, з урахуванням 67 юнаків яких буде відправлено, на строкову службу призвано 360 юнаків. З них 160 служитимуть у військових частинах та установах Збройних Сил України та 200 в інших військових формуваннях – Міністерство внутрішніх справ України та Державна служба транспорту”, - зазначає Олег Попович, начальник відділу комплектування та призову, - і додає. - З переходом виключно на контрактну основу, роботи у комісаріату не зменшиться. Ми будемо займатися комплектуванням внутрішніх військ, контрактниками, військовим резервом та будемо проводити облік у навчальних закладах, де викладають допризовну підготовку”.
Самі ж призовники виглядають досить схвильовано, прощаються з рідними і вирушають у дорогу. Призовників з Хмельниччини відправлять до Харкова, Донецька і Чернігівщини. 20 юнаків призвали до селища Цвітоха, де протягом року служитимуть строкову на арсеналі Сухопутних військ.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую