ye-logo.v1.2

Скалічілий після аварії Павло мріє про святковий стіл, а паралізована Ганна Леонтіївна - про мультиварку

Суспільство 1901

Нагадуємо, що журнал “Проскурівський телеграф” протягом різдвяно-новорічних свят проводить акцію “Мрії збуваються на Різдво”.

Тому продовжуємо друкувати статті про людей, які раді будь-якій допомозі.
Павло Абрамов, 32 роки, інвалід І групи
До 25 років Павло вважав себе щасливою людиною. Ріс у гарній родині, в якій виховувалося троє дітей - він і дві сестри.
Уже дорослим знайшов гарну роботу, одружився, вже й чекали з дружиною на народження дитини. Але саме тоді у Павла раптово, від інфаркту, помер батько. Не встигли рідні отямитися, як через три місяці від раку щитовидної залози померла мати.
А три роки тому, коли Павло, разом із колегою виїжджали на машині з фірми, де працював торговим представником, у них врізалося авто.
Хлопець отримав важку травму голови, через що постраждала вся ліва частина тіла. Ліві рука й нога його майже не слухалися, через що він погано пересувався. Дружини вистачило лише на три роки, після чого вона забрала доньку і пішла.
З часом чоловіку стало гірше - його почало заносити, і він падав на рівному місці. Лікарі виявили у нього пухлину в мозку. На щастя, доброякісну. Після двох операцій, проведених у травні і жовтні цього року, Павло отримав І групу інвалідності. Однак операції дали ускладнення - на лівому оці з'явилася виразка. Прооперували й око. Поки що воно зашите, але лікарі обіцяють Павлу, що після того, як шви знімуть, він бачитиме.
Зараз Павло живе сам, ледь пересувається з паличкою. Допомагають йому соцпрацівник від Хмельницького міського територіального центру надання соціальних послуг та сусіди. Існує чоловік на пенсію інваліда І групи - 894 гривні. Якщо взяти до уваги, що він самотній, що допомоги, як фізичної, так і матеріальної особливо чекати немає звідки, це - копійки. Тож Павло навіть на свята не може дозволити собі м'ясо та фрукти, які йому вкрай необхідні.

Ганна Юркіна, 57 років, інвалід І групи
Є таке прислів'я: “Як не було щастя змалку, то не буде до останку”. Це про неї, про Ганну Леонтіївну.
Мама Ганни померла, коли дівчинці було всього вісім. Батько вирішив не обтяжувати себе доглядом за п'ятьма дітьми і пішов. З малечею залишилася бабуся.
Закінчивши школу, Ганна почала думати, де б себе прилаштувати, і разом з подругою поїхала в Росію, в Тюменську область. Влаштувалася зварювальником на автобазу. Вийшла заміж, завагітніла. За кілька днів до того, як Ганна мала йти в декретну відпустку, сталася трагедія. Якраз після 8 березня працівники автобази взялися знімати з петель обледенілі ворота боксу, куди заганяють машини. Саме тоді, коли повз них проходила Ганна, чоловіки не втримали важку конструкцію, і окантовані металом величезні ворота впали на жінку і зламали хребет у грудному відділі. Дитину, зрозуміло, вона теж втратила.
У 22 роки Ганна залишилася сама - паралізована нижче пояса і без підтримки, бо чоловік, коли вона вже лежала в Київському інституті нейрохірургії, написав, що вже має іншу родину...
У березні виповниться 35 років, як Ганна Леонтіївна не підводиться з інвалідного візка. Живе сама: сестра - в Москві, брат - в Тюменській області. Іноді з Полонського району приїжджає племінниця. Опікується жінкою соціальний працівник від Хмельницького міського територіального центру надання соціальних послуг та сусідка. Оце всі люди, з якими Ганна Леонтіївна спілкується.
Раніше в теплу пору її іноді вивозили на вулицю. Але ось уже півроку вона хворіє: пролежні, що утворилися від багаторічного сидіння, страшенно печуть і дають високу температуру. Дуже болить зламана спина, турбує “посаджена” медикаментами печінка... Із пенсії в 894 гривні майже все йде на ліки. А їй вкрай потрібна мультиварка, в якій можна було б готувати дієтичні страви. А ще у жінки тече старенький холодильник, а проржавіла пральна машинка уся склеєна ізоляційною стрічкою.

 

ОКПО 14360570
МФО 305299
р/р 29244825509100
КБ Приватбанк
Для поповнення карти 5168757240164964, Щуцька Світлана Іванівна, 2892215861.
У призначенні платежу обов’язково вказуйте, кому саме ви хочете допомогти.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую