ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Каструлю на голову – і в місто!

Ангеліна Мовчан Суспільство 2790 1
Фото: Олександра Нікітіна

В такий незвичний спосіб хмельничани показали своє ставлення до окремих поправок, які внесені до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян».

Зміни до вищезгаданого закону народні депутати внесли 16 січня.
Від тепер, законом забороняється використовувати каски під час мирних зібрань, їздити колонами більше ніж по п’ять автомобілів. Нововведення також передбачають, що влада зможе регулювати доступ громадян до всесвітньої мережі Інтернет і так далі...
Учасники акції переконують, що одягнувши на голови каструлі, вони висміюють безглуздість прийнятих законів, та демонструють, що не виконуватимуть їх.
«Ми роздавали листівки з основними нововведеннями, які торкають кожного громадянина, щоб поінформувати хмельничан, що їх чекає у майбутньому», – кажуть учасники акції.

Ілюстрація руху "Чесно"

Католицький священик, Отець Микола Мишовський роздавав також хмельничанам витяг із документів Церкви про владу:
«Якщо державна влада, перевищуючи свої повноваження, пригноблює громадян, то нехай громадяни не відмовляються від того, чого об’єктивно вимагає загальне добро, і нехай їм буде дозволено захищати свої права і права своїх співгромадян від зловживань влади, дотримуючись меж, установлених природним і Євангельським Законом» (ІІ Ватиканський Собор, Gaudium et spes,74).

Фото зі сторінки у Фейсбук о.Миколи Мишовського.


За словами активістів, люди реагували по-різному. Були такі, які говорили, що вони «хворі на голову і усіх треба пересадити», а були й такі, які підтримували та хвалили за героїзм.
"Я не підтримую владу, але іншої не бачу", – зізналася жінка, яка з розумінням спостерігала за дійством.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую