ye-logo.v1.2
7 Липня, 2020

Комуністи Хмельницького вшанували Леніна

Суспільство 2096
Фото: автора

Сьогодні комуністи відзначають 90-у річницю з дня смерті Володимира Леніна.

Хмельницькі комуністи у вівторок, 21 січня, із квітами прийшли до пам'ятника Володимиру Леніну у парку культури та відпочинку імені М. Чекмана. Вшановували вождя світового пролетаріату понад тридцять людей.

«Ми сьогодні зібралися згадати Володимира Леніна, якого не стало 90 років тому. Володимир Ілліч — це та люди, яка разом з партією розбудовувала і країни соціалістичного табору, де були народні медицина, освіта, армія і міліція. Всі галузі життя були народні. У зв'язку з тим, що відбується у нас в країні, ми можемо зрозуміти і порівняти на скільки була толерантною, цивілізованою, людяною країна Союз Радянських Соціалістичних Республік і що сьогодні робиться з нашою матінкою Україною. Володимир Ленін робив усе для того, щоб робітники і селяни, лікарі і вчителі відчували себе комфортно у державі. Скільки б років не пройшло, від того як нестало Володимира Леніна, ми його пам'ятаємо», - звернувся до комуністів перший секретар обласного комітету Комуністичної партії України Ігор Корнійчук.

Хмельничани не лише проголошували палкі промови, а й читали вірші.

«Коли у Києві захопили владу націоналісти, ще під час революції, вони почали з того, що перейменовували назви магазинів та вулиць, вішали, розстрілювали комуністів і знущалися над простим народом. Коли у Київ прийшла комуністична влада, то замість того, щоб вишукувати націоналістів і розстрілювати, комуністи посилали людей у ліси, завозили дрова, хліб і кормили цих самих націоналістів. Це говорить про те, що Володимир Ленін всилив у душі людей любов до ближнього. Сьогодні націоналісти знову бояться його, навіть пам'ятники зривають, але з душ наших дітей і внуків вони його не вирвуть», - запевнив голова союзу радянських офіцерів у Хмельницькому Михайло Гончарук.

Після покладання квітів, комуністи обмінювалися думками стосовно теперішньої політичної ситуації в Україні, але мороз взяв своє і люди по-трохи почали розходитися.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую