ye-logo.v1.2

“Скоти” Хмельниччини: мер, “мажор” та губернатор

Суспільство 4931
skoty.info
Фото: skoty.info

Інтернет-портал “#Не бути скотом” поповнився новими обличчями з Хмельницької області.

Компанію голові Хмельницької обласної державної адміністрації Василю Ядусі склали міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук та “мажор” Дмитро Червонюк.
Миколу Мельничука включили до списку “скотів” за те, що після прийняття законів 16 січня він у своєму кабінеті погрожував городянам, що “посадить” їх за наклеп. Влаштував п’яний дебош в стінах міськради. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, у присутності представників засобів масової інформації, у своєму службовому кабінеті та інших приміщеннях міськради висловлювався нецензурними словами, а згодом на службовому автомобілі скоїв наїзд на заявника.
Завдяки Дмитру Червонюку на сайті “#Не бути скотом” створили новий розділ - “Мажори”. У серпні 2013 року на смерть збив на пішоходному переході 26-річного хлопця. На швидкості 120,7 км/год. його позашляховик порушив правила дорожнього руху, перетнувши дві суцільні лінії. За клопотанням впливових батьків був звільнений у залі суду.

Нагадаємо, що першим від Хмельниччини "скотом" став губернатор Василь Ядуха. Його звинувачують, у тому, що він використовує своє посадове становище, щоб прибрати до своїх рук земельні ділянки та стави Хмельницької області. Змушує переписувати на свою доньку та сина ліквідні підприємства. З задіюванням викладачів Хмельницького університету регіонального управління та права змушував студентів отримувати по 2 гектара землі під ОСГ поблизу обласного центру та одразу ж дарувати земельні ділянки своїй дружині.

Додати “скота” може кожен відвідувач порталу, проте для цього потрібно обгрунтувати свій вибір.
На сьогоднішній день у списку “скотів” знаходиться 248 осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую