ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Порчу – геть!

Суспільство 26505 1

Для кожного з нас дім – власна «фортеця», де ми ховаємося від проблем, негативу, заспокоюємось, розслабляємось, відпочиваємо, набираючись енергії.

 Світлана Миколаївна вдома раптом почала відчувати якийсь страх, тривогу без причини, головний біль, нездужання – все в домі наче було чужим. У голову нав’язливо лізли погані думки, жінка могла безпідставно перебувати в депресії, майже не відповідала на телефонні дзвінки. Коли вона виходила зі свого будинку, ці негативні явища у неї якось дивно і легко зникали. Такі ознаки є імовірністю, що на житло наведено порчу.
- Саме тоді я й забила тривогу. Думала, чому так нестерпно перебувати у власному домі? Поза стінами свого житла я ніби заряджалась енергією, але через годину після повернення додому зазвичай знову все ставало дуже погано. Тоді мудрі люди мені підказали бабцю. То не знахарка і не ворожка. Кажуть, вона свого часу вишіптувала діткам всякі недуги, зурочення, переляк. Добре знається на всяких народних премудростях, – розказує пані Світлана. – Ця старенька бабця дала мені дієві поради: не тільки як позбутися порчі в будинку, а й, що головне, яким чином захистити його від неї. Добре, що є такі люди, які зберегли народні застереження.
Очистити дім самим – реально
Тож на вікні, за яким найбільше буває людей, варто покласти ніж лезом надвір – це не буде пускати погані побажання тих, хто не вхожий у дім, але бажає нещастя його господарям. Особливо до такої поради варто прислухатися тим, у кого є малі діти. На штори, меблі, стіни варто поприкріплювати невеличкі червоні стрічки, чи їх відрізки – якщо хтось із гостей навіть подумки побажає чогось недоброго, стрічки відштовхнуть негатив.
Також не зайве запастися шпильками, які використовують швачки. Їх треба увіткнути в усі чотири кутки вікон та дверей так, щоб їхні гострі краї були відкритими і спрямовувалися назовні, звідки може з’явитися небезпека. Їх можна прикріпити пластиліном.
– На повний місяць можна очистити будинок від всякої нечисті. Треба вимити вхідні двері, але спочатку зсередини, потім – зовні. Після такої «енергетичної чистки» недоброзичливці та всілякі погані наслання не перетнуть поріг дому. Воду треба вилити на перехресті зі словами: «Куди вода, туди й біда», а ганчірку – закопати під деревом, щоб на тому місці не топталися люди. Під час цього ритуалу не можна нікого зустрічати, а тим паче – розмовляти. Таку «енергетичну чистку» можна робити 2-3 рази на рік, не чекаючи доки хтось зробить порчу, а для профілактики, – ділиться співрозмовниця.
Також, аби з будинку вимити порчу, треба до звичайної води додати освячену. Цією водою ретельно помити підлогу у всьому домі. Вночі вилити брудну воду на
будь-яке перехрестя зі словами: «Все чорне, погане, хвороби, прокляття, невдача і всяка нечесть нехай підуть із мого дому назавжди». Воду із ганчіркою вилити на перехресті і, не оглядаючись, чимшвидше покинути те місце.
Якщо вже хтось таки наслав порчу і у дверях звідкись з’явилася голка, на порозі – земля, сіль чи стороннє сміття, всього цього руками торкатися на слід. Варто надіти рукавички чи взяти якусь ганчірку, а віник, яким вимели землю від дверей, потрібно спалити, власне, як і рукавички. Всі ці місця небажаних знахідок треба збризкати свяченою водою. Не завадить це робити регулярно і без причини.
Щодо підсипаної під двері солі, то в народі популярним є такий рятівний метод: одягти рукавичку, взяти звідти дрібку солі правою рукою, кинути її через ліве плече зі словами: «Я – не ворог, мені – не ворог, ворог ворогу – товариш». Такі дії і слова повторити тричі. А сіль, що підсипала невідома рука, слід зібрати на папір, кинути у вогонь, щоб згоріли всі злі чари.
Ну, а якщо знаєте, що після конкретної людини ви відчуваєте розбитість, апатію та маєте купу негараздів, такого гостя можна випровадити назовсім. Варто лишень плюнути через плече та перекинути через нього дрібку солі. Над вхідними дверима треба почепити віночок часнику чи червоного перцю. Крім цього, в оселі повинні бути розвішані природні обереги з квітів, трав, дерев: жолуді зазвичай підвішують у вікні, аби закрити доступ у дім злим силам. У травні треба виламати гілочку квітучої горобини, висушити її та тримати в будинку на вікні. Така гілка буде оберегом, аж поки остаточно не розсипеться. А щоб підсилити її дію, треба намотати на гілочку кілька метрів червоної нитки. Такі «захисники» – протидія злим силам і умислам, які спробують штурмувати житло, аби нашкодити господареві.
Озброєний означає попереджений
Побутує думка, що людина без допомоги магів та знахарів може поставити собі найсильніший захист від порчі, зняти який не може практично ніхто. Звісно, краще, «озброїтися» народними дієвими методами, ніж потім шукати способи зняття цього негативу.
У народі ми поцікавились, який захист від порчі є ефективним? Люди вдаються до найрізноманітніших методів. Але всі як один стверджують про магічні дії звичайної англійської шпильки, яка має бути нашим щоденним супутником. Приколоти її треба з вивороту, бажано вістрям вниз, неподалік серця. Але все не так просто. Виявляється, щовечора треба перевіряти, чи не змінив бува кольору гострий кінчик шпильки? Якщо він почорнів чи посинів, значить цей захист прийняв на себе порчу. Таку шпильку треба закопати в землю розстебнутою, собі ж купити нову. Чомусь вважається, що купувати її треба у п’ятницю увечері. Взагалі ж, шпильку на ніч потрібно залишати у розстебнутому вигляді, а вранці чіпляти на одяг знову.
Також у внутрішній верхній кишені потрібно носити маленьке люстерко дзеркальним боком назовні. Щоб злі умисли недоброзичливців відбивалися від тієї поверхні. Приймаючи увечері душ, треба думати, що з водою змивається та витікає вся негативна енергія, спрямована на людину. Особливо так потрібно робити після відвідування місць з великою кількістю людей, лікарень, кладовищ.
Ще не завадить носити у кишені завернутий у носовичок часник. Якщо відчувається, що поряд недоброзичлива людина, або та, після якої, як кажуть, стає «не по собі», то варто опустити руку в кишеню і затиснути в долоні часник. Іноді у доволі презентабельної людини з-під одягу на кисті руки видніється червона нитка, що теж є неабияким захистом від порчі та зурочення.
Якщо на вулиці чи в компанії є знайома людина, від якої можна очікувати неприємностей, потрібно в думках тричі перехреститися і подумки сказати: «Боже, поможи!» А вдома треба чимшвидше прийняти холодний душ.
Народ переповідає, що найсильнішим способом захисту від порчі є хресне знамення. Тому здавна вважалося обов’язковим перехрестити спину когось із рідних, хто виходить з дому. Користь велика, а зусиль мінімум.
Неабияк захистять від порчі та зурочення кігті, кістки та зуби диких тварин. Мабуть, тому й кажуть: «не по зубам», що означає надто міцний. Колись новонародженому хлопчикову біля ліжечка вішали кіготь ведмедя чи ікло дикого кабана, а коли дитина підростала, такий кулон перевішували йому на шию. Він був ніби бар’єром від недоброзичливців і надавав сили та енергії. Нині дістати оберіг теж нескладно – якщо добре помізкувати, серед друзів чи знайомих найімовірніше виявиться мисливець.
Відомо, що негативного енергетичного впливу найчастіше зазнають люди, які надто бояться цього, а думки матеріалізуються. Майстри гіпнозу знають, що неможливо загіпнозувати людину, яка не вірить у це. Тому дієвим способом захисту від порчі є повне заперечення її як факту.

Віта КОНОВАЛЕНКО.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую