ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Кримська міліція затримала хмельницького прикордонника,

Суспільство 2454
Фото: crm-mia.gov.ua

який вивіз усю зброю з прикордонної застави у селі Привітне поблизу Алушти.

У четвер, 20 березня, вранці командир прикордонної застави у селі Привітне Іван Ніколусь забрав усю травматичну зброю і набої до неї та зник у невідомому напрямку.
По лінії “102” надійшло телефонне повідомлення від працівників прикордонної застави, розташованої в селі Привітне поблизу Алушти, про те, що з території частини було викрадено зброю.
Міліціонери Алуштинського міського відділу міліції встановили, що рано вранці 20 березня 28-річний командир даної прикордонної застави покинув її територію.
Кримські правоохоронці запевняють, що саме командир прикордонної застави забрав з собою всю наявну травматичну зброю і боєприпаси до нього. Своєму помічникові начальник дав команду повідомити в міліцію неправдиву інформацію про те, що, нібито, четверо озброєних невідомих людей в масках, погрожуючи застосуванням вогнепальної зброї, роззброїли частину. Після цього втік із зброєю в невідомому напрямку. Проте вже о 13-ій годині Івана Ніколуся затримали на залізнодорожному вокзалі у Сімферополі співробітники лінійного відділу міліції.
Відомо, що військовослужбовець - уродженець Хмельницької області. Скоріш за все, 28-річний командир прикордонної застави вирішив вивезти травматичну зброю, аби та не дісталася кримським загонам самооборони або міліції, яка перейшла на бік нелегальної, самопроголошеної влади півострова.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую