ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан закликають в суботу вимкнути електрику на Годину Землі

Суспільство 2425
Фото: zakarpattya.net.ua

Завтра, 29 березня, о 20:30 люди по всьому світу вже ввосьме вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Україна долучається до Години Землі вже шостий рік поспіль, активно підтримуючи всесвітній кліматичний рух та прагнення до сталого майбутнього.
Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, і з того часу виросла до світової екологічної ініціативи, яка об’єднала більше 7000 міст у 152 країнах на всіх континентах.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Мешканців Хмельницького просять 29 березня приєднатися до Години Землі 2014 та підтримати кампанію у нашому місті. Молодіжна освітньо-культурна акція, присвячена Годині Землі, відбудеться на головній площі міста – Майдані Незалежності з 20:30 до 21:30.
Кожен охочий може долучитися до цієї акції, вимкнувши на годину, з 20:30 до 21:30, електроенергію у себе вдома.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую