ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2020

Маленькі книголюби визначили найкращих поміж себе (ФОТО)

Суспільство 2049

Завершився обласний конкурс “Найкращий читач Хмельниччини — 2014”.

Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Тараса Шевченка зібрала у себе понад 60 юних читачів, які змагалися за звання найкращого.
“Конкурс проходив серед читачів-учнів шостих-восьмих класів. Всього у ньому взяли участь понад 13 тисяч дітей та долучились більше 600 бібліотек краю. За умовами конкурсу діти повинні були прочитати якнайбільше книг та вести читацькі щоденники, у якому висловлювали свої враження від прочитаного. Відбіркові етапи проходили у всіх районах та містах області”, - розповідає директор Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка Валентина Черноус.
На фінал до Хмельницького приїхали 61 конкурсант з усіх куточків області. Оцінювало їх журі. Діти змагалися у письмових тестах, вікторинах та відео-запитаннях.
“Запитання стосувалися не лише літератури зі шкільної програми. Потрібно було знати і багато інших дитячих книг, адже за умовами конкурсу діти повинні були прочитати книги позашкільної програми”, - додає Валентина Юхимівна.
Усі переможці конкурсу представляли хмельницькі бібліотеки. Так, серед шестикласників переміг Михайло Махлай із бібліотеки №4, серед семикласників — Валентина Піонтковська з обласної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка. Поміж найстарших читачів — учнів восьмих класів — не було рівних Ігорю Онофрійчуку, що полюбляє читати у бібліотеці №8. А от Дарина Лиса із села Охрімівці Віньковецького району отримала книгу від подільської письменниці Ніни Шмурікової за кращий читацький щоденник. Переможці ж поїдуть до Львова, де представлятимуть Хмельниччину на фестивалі дитячого читання “Книгоманія”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую