ye-logo.v1.2

Хто вінчається у піст, нехай на долю не скаржиться

Суспільство 23284
http://luxesvadba.cz
Фото: http://luxesvadba.cz

Весілля - це аура щастя, і головне - самим його не зруйнувати, радить майстер Рейкі Марина Петрук.

 Так за церковними традиціями не можна вінчатися у вівторок і четвер. Не можна цього робити й у великі релігійні свята (як і святкувати дні народження). “Бо виходить, що людське для нас вище божественного, - каже пані Марина. - Та й Господу, який мав би освятити шлюб, у цей день не до наречених, тому злагоди в них буде мало, і діти хворітимуть.
Не можна одружуватися і під час посту. Бо хто вінчається в піст, нехай не скаржиться на долю.
А от восени вінчатися дуже добре. Тільки не у вересні, коли енергія повільна, тому парі, яка брала шлюб цього місяця, все даватиметься важко, життя буде нецікавим. Той, хто вінчатиметься у жовтні, матиме дружну родину, в листопаді - житиме у статках. Причому, 27 листопада - останній день в році, коли можна вінчатися, бо з 28-го починається піст.
Дуже вдалі шлюби, які бралися в червні та на початку липня.
Існує багато, так би мовити, правил, яких варто дотримуватися, аби у молодих все було гаразд.
Так аби пара жила дружно і в достатку, за день перед весіллям і того ж дня читайте 31 вірш 67 псалом Старого Заповіту. Коли наречена йде до вінця, мати має читати 123 псалом.
До речі, коли вінчається син або донька, матері не повинні бути присутні під час торжества.
Коли молоді їдуть до церкви, наречена на кожному перехресті повинна хреститися. Не секрет, що на весілля часто приходять люди із заздрістю і злобою. Тому нареченій варто приколоти шпильку до бюстгальтера головкою донизу.
Під час вінчання спостерігайте, як горять свічки. У кого свічка швидко згорить, той більше трьох років не проживе. Так було у Пушкіна та Наталі Гончарової. Якщо у вас станеться щось подібне, такій людині потрібно дати Господу обітницю (наприклад, допомагати бідним, дитячому притулку або будинку пристарілих) і дотримуватися її протягом усього життя. Крім того таким людям потрібно не менше, ніж раз на п’ять років відвідувати монастир. Ще існує певне замовляння, яке знімає напасть.
Якщо при вінчанні у когось із молодих свічка згасне, це значить, що пара разом довго не буде.
Дуже недобре, коли під час вінчання за молодятами стояли підряд троє людей однієї статі. В цьому випадку пара скоро розлучиться.
Далі. Щоб не перетнути дорогу своєму щастю, після вінчання додому потрібно їхати іншою дорогою, а не тією, якою їхали до церкви.
Дуже важливо для нареченої зберегти фату і вінчальну сукню. Продавати, віддавати їх не можна, бо там знаходиться аура щастя. Позичати, навіть навіть сестрі чи найкращій подрузі, теж не можна, тому що разом із вбранням ви позичаєте своє щастя. Особливо це стосується фати. Вона, до речі, має цілющі властивості. І якщо ваша дитина капризує, не спить, покладіть на неї фату, яка була на вас при вінчанні. Маля одразу ж засне.
Всі ці поради стосуються тих, хто бере шлюб у церкві. Якщо ви одружуєтеся без вінчання, то можете робити це коли вам заманеться, і ніяких порад не дотримуватися. Але на Бога в такому разі надії не покладайте. І не скаржтеся, що у вас життя важке, а у ваших сусідів усе йде як по маслу”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую