ye-logo.v1.2

«Якими, на ваш погляд, мають бути перші кроки нового Президента?» –

Суспільство 2193
Дмитра Скрипника та з архіву редакції
Фото: Дмитра Скрипника та з архіву редакції

цікавилась кореспондент «Проскурівського телеграфу» у знаних подолян

 Людмила Черевченко, керуюча справами міськвиконкому:
«Моїх два племінники зараз на Сході, тому найбільше мене зараз хвилює стабілізація ситуації в Україні. А ще – щоб українська армія була забезпечена хоча б елементарними засобами захисту, бронежилетами. Бо ж про який захист країни може йти мова, якщо вони самі беззахисні?! Тому сподіваюсь, що новообраний Президент зробить усе можливе, щоб ми жили у мирній цілісній Україні.
Зараз – сприятливий час для реформ. Головне – не зволікати з ними, а втілювати у життя. До прикладу, надати ширші повноваження місцевому самоврядуванню, переглянути Податковий кодекс, створити сприятливі умови для розвитку малого і середнього бізнесу, нові робочі місця. До того ж, щоб в Україні змогли надавати адміністративні послуги на європейському рівні, а інформаційний простір на Сході країни не був вибірковим, щоб люди знали реальну ситуацію в країні».
Олександр Чернов, директор громадського музею-бібліотеки імені Григорія Сковороди:
«Було б добре, якби хоча б цей Президент звернув увагу й створив сприятливі умови для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні. А ще – змінив вертикалі управлінь, особливо культури, взявши за приклад європейську структуру. Не завадили б у культурній сфері й громадські ради, до яких входили б авторитетні люди, які знали б усю цю «кухню» зсередини й могли реально впливати на розвиток галузі. Адже кожен новопризначений начальник управління починає «ліпити» свою культуру, тому її й ніколи немає».
Богдан Теленько, головний редактор хмельницької комунальної газети «Проскурів»:
«Дуже сумніваюсь в ефективності Президента Порошенка, бо вступає він на посаду з обмеженими повноваженнями й власними можливостями. Тому його обіцянки про проведення наприкінці року парламентських виборів – під питанням. Анонсована вже найближчим часом поїздка Порошенка на Донбас, як і його перший міжнародний візит до Польщі, – позитивні посили. Але насторожує, що за ним немає реальної політичної сили: Президент має вибудовувати вертикаль, яка й досі ще ніким не відмінена. Добре, що хоча б поки не збирається Прем’єр-міністра міняти».
Борис Ткач, лікар:
«Перший крок – завершення війни, саме війни, а не військових дій, на Сході України. Яким методом? Це вже як у новообраного Президента вийде. Хоча хотілося б, щоб усе вирішилось дипломатичним шляхом – досить вже втрат серед наших хлопців, досить вже розколу України. Другий крок, який можна робити паралельно із першим, – це асоціація з Європейським Союзом і вступ до НАТО».
Олександр Симчишин, перший заступник голови ОДА:
«По-перше, забезпечення миру та спокою в Україні. По-друге, «очищення» влади, максимальне «ожививлення» її шляхом залучення молоді. По-третє, обов’язкове проведення адміністративно-територіальної реформи: не у «нуль», а з високим коефіцієнтом корисної дії. По-четверте, питання боротьби з корупцією: зробити її реальною, а не формальною, застосувавши міжнародний досвід».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую