ye-logo.v1.2

Автомайданівці заїхали «на гостину» до Пруса

Суспільство 2860

11 червня на головній площі Хмельницького знову з'явилися шини.

Інсталяція з шин від автомайданівців Хмельниччини на головній площі міста як нагадування новообраному голові облдержадміністації про такі якості, як чесність та порядність, які мають бути головними в рисах характеру будь-якого пост-майданівського чиновника.
На відверту розмову активісти завітали до кабінету голови облдержадміністрації Леоніда Пруса, щоб висловити свою позицію стосовно необгрунтованої потреби ОДА у дорогому автомобілі та надмірних витратах на його експлуатацію. Тим більше зараз, коли країна у скруті. Однак результатом бесіди залишились незадоволеними. Обіцяли чекати настання ста днів правління Леоніда Івановича, які, до речі, минають вже за кілька днів, та його публічного звіту перед громадою.
Активісти сказали: шини лежатимуть, як мінімум, до публічного звіту голови ОДА. Однак коммунальники прибрали їх відразу по закінченні робочого дня, після 18.00. Перехожі ж з німим запитанням у погляді «що, знову?» спантеличено спостерігали за «кругообігом шин на Майдані».


«Сподіваюсь, що шини більше не знадобляться, і чиновники зробили відповідні висновки після останніх подій в Україні», прокоментувала побачене студентка-другокурсниця Леся.
«Шини треба возити та катати по площі кожен день хоч по декілька штук, щоб новообрані керманичі пам'ятали про виховні методи від народу і не розслаблялись!» - додав пенсіонер Василь Петрович.

Нагадаємо, офіційне розпорядження про призначення Леоніда Пруса головою Хмельницької обласної державної адміністрації було оприлюднене 15 березня на офіційному сайті Президента України. 

Відповідно, сто днів минає 23 червня. 

Катерина Загородня. Фото автора. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую