ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

З Автомайданом «побив горщики» хмельницький «Правий сектор» (ВІДЕО)

Суспільство 3302

А також жаліється на самозванців і готується до місцевих виборів.

Громадська організація «Правий сектор Хмельниччина» розпочала процедуру реєстрації обласного осередку політичної партії. Націоналісти не приховують своїх політичних амбіцій, але у той же час зізнаються, що у Хмельницькому існує проблема з кадрами.

«Не є секретом, що наша політична партія уже зареєстрована   на всеукраїнському рівні. Обласного партійного осередку ми ще не маємо, нам не надали документів, але невдовзі їх отримаємо. Політична партія та громадська організація діятимуть окремо, розповідає лідер «Правого сектору» у Хмельницькій області Анатолій Медведчук. Правий сектор створила молодь, яка раніше не займалася політикою і не має досвіду роботи на державних посадах. Ми розуміємо, що зараз не можемо висувати своїх кандидатів на вибори у Хмельницькому. Усвідомлюємо, що навіть якщо прийдемо до влади, то просто наламаємо дров. Тому будемо вибирати людей, які є гідними і підтримуватимемо їх».

А поки агітаційна кампанія до місцевих виборів у Хмельницькому не набрала обертів, націоналісти зіштовхнулися з іншою проблемою — самозванцями.

«Кілька разів отримували повідомлення, що якісь люди від нашого імені підходять до валютчиків або ходять по ринку і вимагають гроші. Ми встигали приїздити на місце, бачили тих людей, але хто вони не знаємо, — пояснює Анатолій Медведчук. — Свою приналежність до Правого сектору ми можемо довести посвідченням, але щоб зменшити кількість спекуляцій, така посвідка є лише у керівного складу. Також наші представники мають червоно-чорну пов'язку з написом Правий сектор, хоча її досить легко підробити. Тому вона не є тією ознакою, за якою можна відрізнити члена Правого сектора від самозванця».

У «Правому секторі» радять: якщо хтось порушує закон і представляється їхнім членом — одразу звертатися до міліції та телефонувати на «гарячу лінію» націоналістів за телефоном (068) 7060211.

«Правий сектор не бере участі ні у яких аферах, дерибанах, рекетах чи іншій незаконній діяльності. Дуже багато випадків, коли нашим іменем прикриваються, і ми навіть не встигаємо реагувати. Хочемо спростувати міф про нашу співпрацю із криміналітетом», — запевнив лідер Правого сектору.

Заперечили «червоно-чорні» і свою причетність до захоплення приміщення поблизу першої аптеки на Кам'янецькій: «Ніякого відношення до цього ми не маємо. Там фігурують якась територіальна громада міста Хмельницького та Автомайдан. У нас були дружні відносини з Автомайданом, кілька їхніх людей дійсно виступали довіреними особами Яроша, але з ними виникали конфлікти, і зараз уже не співпрацюємо. З цими людьми ми більше нічого спільного не хочемо мати».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую