ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Хмельничани допомагають російській армії?

Суспільство 2286 1

Співробітники СБУ припинили протиправну діяльність групи мешканців Хмельницького, котрі організували канал незаконного постачання до Російської Федерації товарів військового призначення

Зловмисників 12 червня затримано «на гарячому» при спробі вивезти з України залізничним пасажирським транспортом тридцяти комплектів радіоелектронних контакторів виробів, які використовуються у військовій авіаційній техніці. Контрабандний товар правоохоронці виявили в заздалегідь підготовленій зловмисниками схованці в купе провідника вагону пасажирського потягу «ХмельницькийМосква». Про це повідомляє прес-служба відомства.
У ході проведення процесуальних дій в рамках кримінального провадження за фактом підготовки до скоєння злочину, передбаченого частиною першою статті 333 Кримінального кодексу України (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю), у помешканні одного з членів групи співробітники СБУ вилучили ще понад двісті таких виробів, підготовлених до контрабандного переміщення в Росію.
Слідчим відділом управління СБУ в Хмельницькій області наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за частиною другою статті 333 Кримінального кодексу України порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю, вчинене повторно або організованою групою. За цей злочин передбачено покарання до п'яти років позбавлення волі.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую