ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рада Майдану виключила Бірюка зі свого складу

Суспільство 2614
з архіву
Фото: з архіву

І пригрозила ще одному її члену, Віктору Савчуку, що якщо буде «лобіювати Бірюка», то ризикує теж повторити долю свого колеги.

Питання про виключення Лева Бірюка зі списку Ради Майдану виникло після його заяви під час молебню в пам'ять репресованих священнослужителів. Лев Васильович заявив, що рада Майдану працює неефективно і її потрібно переформатувати. Коли ж члени ради Мадану зійшлися на чергове засідання, яке традиційно відбувається щосереди та щоп'ятниці о 17.30, до зали їх не впускали. На вході стояли, за словами головуючого Аліма Міщука, «амбали», які закривали двері до зали. 

Член ради Майдану Франц Міцінський зазначив, що у храмах міста було оголошено, що відбуватиметься молебень, а політики своїми промовами перетворили його у мітинг. 

Члени Ради Майдану проголосували за виключення Лева Бірюка зі свого складу. Віктор Савчук намагався заступитися за Лева Васильовича, але головуючий пригрозив, що поставить питання про виключення з Ради Майдану й самого Віктора Дмитровича. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую