ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Банкіри закликають «списати» борги загиблим під час АТО

Суспільство 2057

Про це на засіданні сесії обласної ради заявив депутат та директор Хмельницької філії ПриватБанку Юрій Браніцький.

Депутати Хмельницької обласної ради 18 червня виділили допомогу дружині загиблого учасника антитерористичної операції на сході України Володимира Овчарука. Понад 260 тисяч гривень з бюджету виділили для погашення заборгованості по іпотечному кредиту на придбання двокімнатної квартири.

Директор Хмельницької філії ПриватБанку Юрій Браніцький повідомив, що керівництво банку прийняло рішення про списання кредитів воїнам, які загинули під час антитерористичної операції, та звернувся до колег-банкірів з пропозицією вчинити так само.
«Пропоную написати лист від обласної ради на ім’я керівника банку-кредитора з проханням піти назустріч вдові та списати іпотеку Володимира Овчарука. Якщо нам відмовлять, то ми вирішимо проблему сім’ї за рахунок коштів, які виділила обласна рада, бо рішення уже прийнято. Якщо ж у банку підуть назустріч, то ми зекономимо для обласного бюджету 260 тисяч гривень», пояснив Юрій Олександрович.

Нагадаємо, 22 травня терористи розстріляли похідний табір військовослужбовців 51-ї механізованої бригади та блок-пост під Волновахою, що у Донецькій області. Серед інших бійців загинув і Володимир Овчарук із села Лисець Дунаєвецького району. 
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую