ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

«Гуманітарка» в АТО: від афганців Старокостянтинова – спецпризначенцям з Хмельницького

Суспільство 2607
Фото: Сергія Чеплакова.

14 липня від Старокостянтинівського гарнізонного будинку офіцерів від’їхав вантажний мікроавтобус з гуманітарною допомогою для воїнів-розвідників 8 окремого полку спеціального призначення.

Вони наразі виконують бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях.

Ініціатором цієї акції виступила Старокостянтинівська міська спілка ветеранів війни Афганістану на чолі з Олександром Чорноузом, син якого, Андрій, наразі проходить військову службу і перебуває безпосередньо в районі проведення АТО.
«До нашої благодійної акції долучились небайдужі мешканці міста та приватні підприємці,  підкреслив Олександр Чорноуз.  Особливу підтримку надав міський голова Микола Мельничук, який забезпечив наш вантажний мікроавтобус пальним в обидва боки та особисто передав спецпризначенцям чотири бронежилети класу «4+».
Ініційовану «афганцями» акцію підтримали чимало приватних підприємців Старокостянтинова. Так, завдяки активній позиції Сергія Соляра, Руслана Нагнибіди, Миколи Максимова та інших вдалося у найкоротші терміни закупити і зібрати необхідну для воїнів-розвідників допомогу.
Загалом до зони АТО були направлені засоби особистої гігієни, необхідні медичні препарати, спідня білизна, польова кухня та продукти харчування загальною вагою у 2,7 тонни.

Андрій Агєєв. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую