ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2020

У Хмельницькому опечатали кабінет міського голови

Суспільство 4572 4

І створили народну транспортну компанію.

Близько 11-ї години ранку кілька хмельницьких перевізників, заручившись підтримкою автомайданівців, представників самооборони та територіальної громади, які шляхом самозахоплення зайняли приміщення в центрі міста, завітали на прийом до міського голови Хмельницького Сергія Мельника. Оскільки мер у відпустці, відвідувачів прийняв перший заступник Олександр Вінніков.


Перевізники висловили невдоволення організацією роботи міського громадського транспорту, а саме блочним механізмом пасажирських перевезень у Хмельницькому. Нагадаємо, у грудні 2012 року усі маршрути у місті розбили на блоки, організацію пасажироперевезення на яких закріпили за шістьма підприємствами: КП “Електротрансом”, ТОВ “Рембуд-трансом”, ФОП Марценюком В.М., ФОП Мішином О.В., ЗАТ “Хмельницьким таксі” та ПМП “Купава”. Перевізник-найманець по-суті працює на себе, сплачуючи щоденно кошти власнику блока за технічний контроль автобусів, медичний огляд водіїв, юридичний супровід тощо. Пасажироперевізники скаржаться, що раніше вдень за користування маршруту вони платили близько ста гривень, зараз же власники блоків з них вимагають ледь не по 500 гривень. Це й обурило людей, які прийшли шукати правди до міської влади.

<>


“У 2012 році було рішення суду про заборону укладення договорів із переможцями конкурсу на обслуговування цих блоків. Проте міська влада не виконала рішення суду. Вони посилаються на якусь ухвалу, яка нібито призупинила дію рішення, але я її в очі не бачив і вони її не надали”, - обурюється перевізник Сергій. - Ця блочна система повністю корумпована. Гроші вимагають абсолютно за все. На маршрут так просто ви не виїдете”


Громада запропонувала міській владі виконати рішення суду та ліквідувати “корумпований” блочний механізм пасажироперевезення, в іншому разі — люстрація та звільнення посадовців. У той же час у Хмельницькому з'явилася Народна транспортна компанія.


“З територіальними громадами було вирішено, що на декілька маршрутів виїдуть автобуси, які не входитимуть у цю корумповану систему. Вони принципово не сплачуватимуть ніяких грошей власникам блоків, лише податки. Якщо ж їм хтось перешкоджатиме, то на їхній захист ставатимуть юристи та представники територіальних громад”, - пояснює “автомайданівка” Вікторія Середюк. - На сьогодні уже десять водіїв готові виїхати на маршрути”.

 


Автобуси Народної транспортної компанії помітять, а проїзд у них буде дешевший.

На завершення представники територіальної громади м. Хмельницького опечатали кабінет міського голови Сергія Мельника, наклеївши на двері аркуш паперу з написом “Люстрацыя”. Від очільника міста також вимагатимуть відповідей.


“14 серпня засідання виконавчого комітету. На ньому розглядатиметься це питання. Також буде проведено круглий стіл із перевізниками для вивчення проблематики”, - прокоментував директор комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту Володимир Богачук.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую