ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Після шепетівських ремонтників український “Град” стрілятиме на вдвічі більшу відстань

Суспільство 2918
Фото: ipress.ua

У Шепетівці взялися за вдосконалення реактивних систем залпового вогню “Град”.

Невдовзі частини Ракетних військ і артилерії Збройних сил України отримають вдосконалені зразки реактивних систем залпового вогню. Модернізацію реактивних систем залпового вогню «Град» до рівня «Бастіон-І» виконує державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод».
Бойові комплекси розроблені у двох версіях: «Бастіон-І» з довжиною шасі 8,5 метра та «Бастіон-ІІ» з шасі 9,2 метра — обоє на базі автомобіля “КрАЗ-6322РА”.
«Бастіон-І» і «Бастіон-ІІ» оснащені системами супутникової навігації. Це значно підвищує автономність на марші і вогневій позиції. Важливою вимогою модернізації є узгодженість “Граду” із системами розвідки, цілевказування і бойового управління. У такому поєднанні – це розвідувально-ударні комплекси, здатні вражати навіть малорозмірні цілі. Можливість проведення стрільби з ходу, автоматизація операцій заряджання пускової установки, скорочення часу згортання-розгортання значно підвищує ефективність системи”, - відзначають у державному концерні “Укроборонпром”.
Максимальна дальність стрільби у базовій версії “БМ-21” – 20,5 кілометра, мінімальна – 5 кілометрів. Модернізований варіант “БМ-21 «Бастіон» допускає використання нових боєприпасів. Таким чином дальність стрільби сягатиме 40 кілометрів, що істотно покращує тактико-технічні характеристики.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую