ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

“Укртрансінспекція” звинуватила депутата у покриванні перевізника, маршрутка якого перевернулася у Лезневому

Суспільство 2674
Фото: vk.com

У підприємства “Купава” все ще хочуть відібрати ліцензію на перевезення пасажирів у Хмельницькому.

“Укртрансінспекція” спробує оскаржити рішення Хмельницького окружного адміністративного суду у справі “Купави”, аби позбавити приватне мале підприємство права займатися пасажироперевезенням.

«Незрозуміло, яким чином підприємство, яке очолює кіномеханік, а відповідальна особа з безпеки автомобільних перевезень – пілот цивільної авіації, у якого відсутні водії, яке не має у своїй власності жодного автобуса, у якого відсутня власна база для забезпечення технічного обслуговування та ремонту взятих в оренду транспортних засобів, а також відсутні фахівці для забезпечення медичного огляду водіїв, які працюють на автобусних маршрутах міста, може бути переможцем конкурсу на обслуговування автобусних маршрутів у місті Хмельницькому? - розповідає голова “Укртрансінспекції” Валерій Черненко. - Можливо відповіддю на це питання є той факт, що ПМП «Купава» має відношення до депутата Хмельницької міської ради Сергія Мандзія. А саме: це підприємство на підставі договору орендує у ТОВ «Рембуд-Транс», власником якого є Сергій Мандзій, територію та відповідні приміщення, якими фактично користуються обидва підприємства.»

За його словами, ТОВ «Рембуд-Транс» організувало роботу за аналогічною схемою. Тобто, підприємства обидва перевізників, не докладаючи абсолютно ніяких зусиль, отримують кошти за роботу фактичних власників автобусів та їх водіїв та уникають будь-якої відповідальності. Зокрема, при зверненні постраждалих у дорожньо-транспортній події 11 червня цього року та їх родичів з метою компенсації збитків та витрат на лікування до керівника «Купави», були відправлені до власника автобуса, орендованого підприємством.

«Можна зробити висновок, що Сергій Мандзій, як голова постійної комісії міської ради Хмельницького, до функцій якої належать питання соціально-економічного розвитку міста, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва, має вплив на рішення, які приймаються виконавчим комітетом Хмельницької міської ради, зокрема, на рішення з надання права на обслуговування маршрутів з перевезень пасажирів підприємствам ПМП «Купава» та ТОВ «Рембуд-Транс». Невідомо, скільки ще подібних «перевізників» працюють на маршрутах міста Хмельницький і загалом в Україні, які потенційно несуть загрозу здоров’ю та життю пасажирів», — обурюється Валерій Черненко.

Наразі “Укртрансінспекція” підготувала апеляцію на рішення Хмельницького окружного адміністративного суду, який, на думку інспекції, відкрито лобіює інтереси порушників. Тим часом, у пошуках справедливості постраждалі у дорожньо-транспортній пригоді звернулись до Президента України.

Нагадаємо, 28 серпня Хмельницький окружний адміністративний суд скасував рішення Укртрансінспекції анулювати ліцензію на перевезення пасажирів перевізнику ПМП «Купава», на маршруті якого 11 червня сталось ДТП, в якій загинуло дві людини та більше 30 отримали травми різного ступеня важкості.

Галина МЕЛЬНИК

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую