ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Хмельничанин, рятуючи шлюб, звалився з потягу

Суспільство 2206
transkarpatia.net
Фото: transkarpatia.net

З численними ушкодженнями його госпіталізували до лікарні.

Хмельничанин не зумів змиритися, що розлучився з дружиною, і всіляко намагався повернути її. Дізнавшись, що жінка збирається до столиці, вирішив будь-яким чином її зупинити. На залізничному вокзалі дочекався колишню і просив не їхати. Жінка зайшла у свій вагон, а чоловіка без квитка не пустили.

“Коли потяг рушив, він стрибнув на сходинки, вхопився за поручні і таким чином продовжував рух. Вже на ходу чоловік дзвонив коханій і погрожував, що вистрибне, якщо вона не зійде. Та жінка й гадки не мала, що чоловік знаходиться зовні, а не в середині потяга”, - розповідає речник лінійного відділу міліції на станції Хмельницький Наталія Макоївець.

На перегоні «Хмельницький-Богданівці» чоловік не втримався і впав між колії. Він залишився живим, але з численними травмами перебуває у лікарні.

Нещасний випадок стався і на станції Грузевиця. Потягом «Одеса-Чергнівці» був травмований невідомий.

“Як тільки ми помітили людину, яка лежить на колії, одразу подали звуковий сигнал та застосували екстрене гальмування. Але наїзду уникнути не вдалося, чоловіка витягли з-під дев’ятого вагону”, – повідомив машиніст потяга.

Як з’ясували працівники лінійного відділу міліції на станції Хмельницький, смертельно травмованим виявився 67-річний житель Хмельницької області.

“Середня швидкість потягу складає 80 кілометрів на годину, а гальмівний шлях – біля одного кілометра. Тому відразу зупинити рухомий склад неможливо навіть тоді, коли машиніст завчасно помітить людину на коліях. Зіткнення з локомотивом у більшості випадків для людини смертельне. Більшість нещасних випадків трапляються через власну необережність та халатність”, – пояснив начальник лінійного відділу міліції на станції Хмельницький Вадим Бобровський.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую