ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Хмельничан знову налякали замінованим залізничним вокзалом

Суспільство 1735
Наталії Макоївець
Фото: Наталії Макоївець

Міліціонери відкрили чергове кримінальне провадження.

У суботу, 13 вересня, на довідкове бюро залізничного вокзалу зателефонував невідомий чоловік та повідомив про його замінування.
“На місце події негайно прибули працівники лінійного відділу міліції на станції Хмельницький, ДАІ, МЧС, спеціалісти-вибухотехніки, СБУ, прокуратура та “швидка”, - розповідає прес-секретар лінійного відділу міліції Наталія Макоївець. - Із залізничного вокзалу було евакуювало усіх пасажирів та залізничників. Після ретельної перевірки приміщення вокзалу та прилеглої території вибухових пристроїв або інших небезпечних предметів виявлено не було.”
Наразі слідчі лінійного відділу проводять заходи щодо встановлення місцезнаходження зловмисника. Кримінальне провадження відкрите за частиною першою статті 259 - завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Покарання — ув'язнення терміном до шести років.
“Це інформаційна війна, відголоски якої надходять до нас зі Сходу. Від нас очікують масового псиихозу, іншої подібної реакції. Якщо ми панікуватимемо, а ЗМІ робитимуть з таких повідомлень сенсацію, то вони частішатимуть”, - прокоментував на своїй сторінці у ФБ начальник обласного управління міліції Олександр Розізнаний.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую