ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Металопластикові вікна: вибираємо правильно

Суспільство 3813
Фото: parfenon.net

Якщо напередодні обіцяної холодної зими ви вирішили максимально утеплити своє помешкання, зокрема, встановивши нові вікна, послухайте декілька порад від фахівців.

 Перш за все, ретельно виберіть того, хто виготовить та встановить вам вікна. Не поспішайте хапатися за перший-ліпший папірець з рекламою, який вам запропонують на вулиці. Вікна – не шкарпетки, їх не можна викинути, якщо вам щось не сподобається. Шукайте фірми-виробники, бо лише так матимете гарантію, що отримаєте не лише якісно виготовлену продукцію, але й професійне встановлення та належне гарантійне обслуговування протягом, мінімум, 5 років (саме такий мінімальний термін визначений законодавством).
Підбираючи фурнітуру для свого вікна та замовляючи додаткові можливості, переконайтеся, що все це вам справді потрібно. Бо бажання мати вікна «як у сусіда-знайомого» може закінчитися тим, що ви витратите зайві кошти, а додатковими «примочками» жодного разу не скористаєтеся.
Вікно – це та сама стіна, лише прозора. І саме через вікна «втікає» найбільше тепла. Тому краще не економити на склопакетах, а встановити той, з яким вам буде найкомфортніше, радять фахівці «Фабрики «Vikon». Наприклад, мультифункціональний. Перше скло у ньому – світловідбиваюче, друге – звичайне, а третє – енергозберігаюче. Відстані між склом – різні, що дозволяє «ламати» звукову хвилю, і вуличний шум вам не набридатиме. Влітку таке вікно затримуватиме спеку, взимку – не випускатиме з квартири тепло. Ще одна перевага такого склопакету – його поверхня на дотик тепла. Це не лише створює комфорт, але й допомагає уникнути випадання конденсату.
Один з варіантів такого склопакету – «Comfort». Він має посилений захист від втрат тепла, адже коефіцієнт опору теплопередачі у такого склопакета – 0,98 кв.м•С/Вт, в той час як у вікна зі звичайним склом – 0,32.
Як перевірити, чи правильно відрегульоване вікно? Відчиніть його і відпустіть ручку. Якщо вікно самостійно прочиниться на 45 градусів, значить, все у вас встановлено правильно.

Яна КУШНІР.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую