ye-logo.v1.2

Приміщення Хмельницької облради замінували? (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 2492
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

Працівників попросили покинути приміщення. Там працюють МНСники.

"Нам всім наказали покинути приміщення, бо прийшло повідомлення, що ніби то, в ньому шукають вибухові пристрої", - повідомили працівники обласної ради. - У приміщенні багато представників правоохороних органів та МНСників. Усі працівники покинули свої робочі місця". 

"Нам сказали, що на півгодини чи навіть годину, робота паралізована", - підтвердили працівники облдержадміністрації.

 "Подзвонив невідомий чоловік та сказав, що якщо не буде проведена люстрація, то вони замінують обласну раду. Наразі перевіряються приміщення на предмет замінування. Звідки саме був здійснений дзвінок поки невідомо, встановлюємо", - прокоментував речник обласного управління міліції Олег Поворознюк.

«Усі люди повиходили, гуляють поблизу приміщення, серйозно ніхто це не сприймає. Раніше «заміновували» лише вокзал, тепер взялися за адміністрацію. Можливо, це хтось так жартує, або просто нагнітає обстановку. Для працівників це додатковий час, щоб пообідати», — зазначає перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин.

Представник Правого сектору Анатолій Медведчук на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що за словами правоохоронців, телефонували люди, які представилися "Правим сектором". 

Коментарі:

Petr 24.09.2014 01:04

В Олешині люди можуть залишитись без пасовища

xzzzzxvbf

Petr 23.09.2014 00:00

1.......

В Олешині люди можуть залишитись без пасовища

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую