ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Життя, мов у Лісовій казці

Суспільство 2063

Оселя – це не лише бетонні плити і цегла. Сучасне житло не обов’язково має бути розташоване серед гамірних магістралей і багатолюдних вулиць. Комфортна квартира – щось більше, ніж просто квадратні метри і сучасні комунікації.

Сьогодні, коли більшість людей проживає у містах, а отже, у типових бетонно-цегляних багатоповерхівках, все важче знайти собі житло до душі. Всі будинки такі одноманітні і схожі один на одного, в той час як прагнеш чогось особливого й неповторного. Той, хто шукає собі затишну оселю знає, наскільки копіткий цей процес, і яким вимогливим стаєш у затяжних пошуках. Адже хочеться знайти таке житло, куди б приємно було повертатись після щоденної роботи і ховатись якнайдалі від постійного нав'язливого шуму міста.
Безумовно, найкращим був би варіант розташування будинку в мальовничому куточку міста, ближче до природної оази і водночас недалеко від таких звичних для нас об'єктів, як супермаркети, школи, лікарні тощо. І такий варіант віднині існує у нашому місті.
Новий проект «Форест» від «Галереї нерухомості» - це яскравий і такий бажаний подарунок для тих, хто шукає сучасне й комфортабельне житло у затишній місцині та прагне справжньої гармонії під знаком якості, наднового дизайну і неймовірно вдалого місцерозташування.
«Форест» – це унікальний житловий комплекс у всіх значеннях цього слова. Причому сама назва теж багатозначна (з англійської «forest» - ліс, «for rest» – для відпочинку). Перш за все автори проекту ставили собі за мету створити для хмельничан по-справжньому ідеальне житло, поєднавши усі можливі переваги життя у великому місті. 11-поверховий, сучасний і комфортабельний житловий комплекс, який має надзвичайну інвестиційну привабливість. Зводиться «Форест» на Озерній поруч з торговельним центром «Агора». Загалом у ньому нараховується 88 помешкань: 66 однокімнатних квартир і 22 двокімнатних. Розміри площі коливаються від 41-го до 79-ти квадратних метрів. В проекті забудови також передбачено 8 гаражних приміщень. Головний критерій будівельних матеріалів – екологічність та надійність. Кожну партію ретельно перевіряють, тож про жодні відхилення від норми, як запевняють будівельники, мова йти не може.
Один квадрат житлової площі у «Форесті» коштує 4900 гривень. Також у цю вартість входять безшумний ліфт «Отіс», гіпсова штукатурка цегляних стін, необхідні комунікації, газові котли. Крім цього, двокамерні вікна «Века», металеві двері та надійне утеплення за допомогою мінвати й пінопласту. У такій оселі будь-хто почуватиме себе захищено та спокійно.
Жити у «Форресті» не просто зручно. Всього за кілька метрів від будинку знаходиться новий торговий центр «Агора» з безліччю різноманітних магазинів, супермаркетів та аптек. Неподалік розташовані школа, дитячий садочок, а територія будинку буде повністю огороджена, що створить додатковий комфорт для його мешканців.
Здача будинку в експлуатацію запланована на січень наступного року, тож у Вас ще є час та можливість отримати по-справжньому затишне, яскраве та якісне житло подалі від гуркоту, галасу, та загазованого повітря великого міста. «Форест» - це не просто сучасне житло, а житло «комфорт-класу», де кожен по праву оцінить усі переваги і зможе щовечора насолоджуватись таким довгожданим відпочинком, чистим повітрям, мальовничим краєвидом з балкону своєї оселі за чашечкою кави.
 

Коментарі:

Lili9l 30.09.2014 00:12

Віктор Коліщак 4

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую