ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницьку митницю очолив доктор економічних наук

Суспільство 5757
Фото: sfs.gov.ua

Відповідно до наказу Державної фіскальної служби України начальником Хмельницької митниці призначено Івана Бережнюка.

Новий керівник митниці має два наукових ступеня: доктор економічних наук та кандидат технічних наук. Окрім того, Іван Бережнюк є радником митної служби І ранку та почесним митником України.
До цього новоспечений начальник Хмельницької митниці Державної фіскальної служби працював директором Державного науково-дослідного інституту митної справи.
«Хмельницька митниця є стабільним та надійним партнером для сумлінних суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Крім основної задачі митниці – забезпечення надходження до державної казни митних платежів, перед нами стоїть завдання якісного вдосконалення нової митної політики, що базуватиметься на принципах демократичності, відкритості та рівності й партнерських відносин. Адже лише шлях реформ принесе економічний прогрес у державу», – підкреслив начальник Хмельницької митниці Іван Бережнюк.

Довідка
Бережнюк Іван Григорович народився 9 жовтня 1961 року. У 1985 році закінчив Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства за спеціальністю “Електрифікація сільського господарства”, а у 1999 році - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”.

Обіймав посади заступника директора Хмельницького навчального центру Держмиткому України, Хмельницького центру підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Держмитслужби України, начальника кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та митної справи Академії митної служби України, начальника відділу, заступника начальника Управління контролю митної вартості і номенклатури, заступника директора Департаменту податків та тарифного регулювання – начальника Управління контролю визначення митної вартості, заступника начальника Київського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Державної митної служби України, проректора з науково-педагогічної роботи та митної підготовки Академії митної служби України. З травня 2010 року по серпень 2014 року - директор Державного науково-дослідного інституту митної справи.

У травні 2010 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Розвиток системи митного регулювання України в умовах розширення міжнародного співробітництва» за спеціальністю світове господарство і міжнародна діяльність. Нагороджений Подякою Голови Державної митної служби України, пам’ятним нагрудним знаком “За сумлінну службу в митних органах”, нагрудними знаками: “За сумлінну службу в митних органах України” ІІІ ступеня, «За сумлінну службу в митних органах України» ІІ ступеня «Відмінний митник» ІІ ступеня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую