ye-logo.v1.2

Сигаретна фабрика у Війтівцях

Суспільство 1293

Підпільників у Волочиському районі викрили податківці

Нелегальне виробництво відбувалося у підвальних приміщеннях колишньої лісоторгової бази у селищі Війтівці Волочиського району. Бізнесмени з Тернопільщини, які придбали це приміщення, наче гранітні плити та тротуарну плитку виготовляли. Однак насправді тут виробляли сигарети «Marlboro», «Regal», «Superings», «Мayfair», «LM», які відправляли за кордон. За повідомленням прес-служби Державної податкової адміністрації в Хмельницькій області, на упаковках війтовецьких сигарет було вказано, що вони виготовлені в… Англії.
«Такого масштабу підпільного виготовлення сигарет за останні чотири роки й не пригадую, – каже головний податківець Хмельниччини Михайло Кацан. – На території, огородженій високими залізобетонними плитами, для завезених із Тернопільської, Луганської областей та Росії робітників влаштували готель на шістнадцять кімнат, спортзал. Найманці працювали у підвалі площею приблизно у півтисячі квадратних метрів вахтовим методом – по два тижні. За територію їм виходити заборонялося. Зважаючи на кількість місць у готелі й виробничі потужності, вимоги технології, тут одночасно працювало приблизно по 35 чоловік. І хоч вироби такого класу в європейських країнах продають по 3-5 євро за пачку, ні місцевий, ні державний бюджети не отримали від того жодної копійки».
Податківці вилучили лінію з виробництва сигарет, сировину та етикетки. За попередніми підрахунками, сума вилученого складає близько трьох мільйонів гривень. До речі, вхід у цех був замаскований мішками пророслої і підгнилої цибулі, щоб запах гнилих овочів маскував тютюнові аромати. Власників цього підпільного виробництва нині встановлює слідство.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую