ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Аваков люстрував Розізнаного?

Суспільство 3473

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розпочав виконання Закону України «Про очищення влади» зі звільнення начальників обласних управлінь МВС.

Під «роздачу» справедливості потрапив і начальник управління МВС у хмельницькій області Олександр Розізнаний. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.
«В числі звільнених: начальники обласних УВС – Київської, Донецької, Чернігівської, Тернопільської, Хмельницької, Полтавської; керівництво Департаменту служби охорони та підрозділів ДАІ», – повідомляє Арсен Аваков.
Однак офіційного розпорядження в обласному управлінні поки що не бачили. Немає на місці й самого Олександра Розізнаного. За попередніми даними, саме сьогодні він перебуває у відрядженні в Києві.
Відомо також, що в рамках виконання закону «Про очищення влади», звільнено першого заступника прокурора Хмельницької області Руслана Мартиненка та заступника прокурора Хмельницької області Володимира Шевчука.
Без начальника Ігоря Люшенка залишилося також регіональне відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую