ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Розізнаний: Здаватися не збираюся! Буду боротися

Суспільство 4360 1

Звільнений міністром МВС головний міліціянт області вважає, що звільнили його через «недосконалість законодавства», і обіцяє боротися за право працювати.

Звістка про звільнення начальника управління МВС у Хмельницькій області Олександра Розізнаного, очевидно, стала несподіванкою не лише для хмельничан, але й для нього самого.

Повідомлення міністра Арсена Авакова про «початок процесу виконання закону України «Про очищення влади», тобто про звільнення одразу кількох начальників обласних управлінь, прес-служба відомства оприлюднила 29 жовтня.

Олександр Розізнаний обіцяв все пояснити у п’ятницю, але згодом повідомив, що «має проблеми зі здоров’ям», тому переносить зустріч із журналістами та громадськістю.

Однак, слова свого дотримався. Пояснення, як це часто буває в останній час, розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Причиною свого звільнення Олександр Григорович називає «недосконалість законодавчої норми» і переконує, що жодної з умов, перерахованих у ч.2 ст.1 Закону України «Про очищення влади», у його випадку не дотримано.

«Готовий в черговий раз пройти будь-які люстраційні процеси, як на рівні області, так і на рівні МВС. У 2011 році сам перейшов на роботу у інший регіон (Тернопільська область) з пониженням. Там отримав довіру та підтримку людей при висуненні на посаду начальника УМВС у 2014 році. Пройшов, на той час, усі люстраційні комісії та конкурси за вимогою громади та МВС. За весь час перебування на посаді намагався бути керівником нової генерації, працювати на випередження, а не плестися у хвості подій», – написав Олександр Розізнаний і додав, що підтримку громади відчуває і здаватися не збирається.

«Буду відстоювати свої конституційні права, зокрема, право на працю, державну роботу. Найголовніше, я впевнений, що переможу, але тільки разом з вами. Планів на майбутнє багато, їх необхідно реалізовувати», – резюмував начальник управління.

Скріншот зі сторінки Олександра Розізнаного у Фейсбуці.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую