ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

У центрі Хмельницького майже дві години не було світла — мешканці району занепокоєні

Суспільство 2586
Фото: uapress.info

В «Хмельницькобленерго» запевняють, що це не віялові відключення світла.

Вчора ввечері, 5 листопада, у центральному мікрорайоні міста (будинки в районі першої аптеки, ТЦ «Либідь Плаза», «Магніт», по вулиці Соборній тощо) двічі вимикали світло.
«Не було світла орієнтовно з 18.00 до 18.45, а через 10 хвилин після того, як електрику ввімкнули, вона знову пропала майже на годину, - розповідає хмельничанка Вікторія, котра мешкає у будинку по вулиці Соборній. - Ліхтарі на вулиці теж не світилися, було дуже темно».

Серед хмельничан поширилися чутки, що це розпочалися віяльні відключення світла, про які не попередили населення. Та в «Хмельницькобленерго» запевнили, що це звичайна аварія.

«Це була аварія, яку полагодили у то й же день», - каже провідний інженер Центральної диспетчерської служби ПАТ «Хмельницькобленерго» Іван Глабчастий.
За його словами, найближчим часом у нашому місті не планується віялових відключень електроенергії.
«Можливі лише планові відключення світла у зв'язку із чисткою ліній, обслуговуванням трансформаторних підстанцій. Трапляються і аварійні відключення, однак їх не передбачиш завчасно», - каже Іван Вікторович.
До речі, сьогодні, 6 листопада, з 14.00 до 17.00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на трансформаторній підстанції буде призупинено електропостачання будинків за адресами: вул. Лісна, №№1-39, 2-36; вул. Підгірна, №№1-5, 2-16; пров. Лісний.
Цього ж дня з 9.30 до 17.00 в зв’язку із чисткою траси буде відсутня електроенергія в будинках за адресами: вул. Щербакова, №№1-19/1, 6/1-18; вул. Рибалка, №№43-45.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую