ye-logo.v1.2

На Хмельниччині є понад дві сотні об’єктів підвищеної небезпеки

Суспільство 1948

МНСники обладнуються їх автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

З підписанням угоди про Асоціацію з Європейським Союзом набуває ще більшої актуальності питання захист населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Впровадження автоматизованих систем раннього виявлення є одним із ефективних шляхів зменшення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки.
Як приклад, прес-служба ГУ МНС у хмельницькій області, наводить техногенну аварію на ПАТ «Концерн Стерол», що сталася в серпні 2013 року, в наслідок якої 6 осіб загинуло та 30 осіб постраждало та вибух у приміщенні магазину АЗС «БРСМ-Нафта», що стався 22 квітня 2014 року в результаті якого 6 людей загинули, ще 6 з різними травмами було госпіталізовано, при наявності на об’єкті автоматизованої системи раннього виявлення вдалося б попередити.
На виконання рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 14 жовтня 2013 року протокол №3 розроблено та затверджено рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Хмельницької облдержадміністрації від 20 грудня 2013 року №10 Графік обладнання об’єктів підвищеної небезпеки області автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення на 2014 рік.
З 232 об’єктів підвищеної небезпеки, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій на даний час розроблено робочі проекти та технічні завдання на 57 об’єктах, змонтовано системи на 35 об’єктах, з яких здано в експлуатацію на 13 об’єктах.
Автоматизована система раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення складаються з різних технологічних датчиків, сигналізаторів тощо, які контролюють небезпечні параметри обладнання, навколишнього середовища, приймально-контрольних приладів та з приладів, що видають спеціальні звукові сигнали, мовних сповіщувачів та світлових покажчиків, базової апаратури автоматичного включення оповіщення та мереж зв'язку.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую