ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Із зони АТО повернулися хмельницькі слідчі

Суспільство 2071
Фото: mvs.gov.ua

Протягом місяця вони виконували свій службовий обов’язок на Сході України.

До Хмельницького із зони АТО повернулися п’ятеро слідчих, які впродовж місяця займалися там розслідуванням кримінальних правопорушень. Усі вони — добровольці, спеціалісти з необхідними знаннями та досвідом. Двоє — із обласного управління внутрішніх справ, решта — з міськрайвідділів.
“Підполковник міліції Володимир Слободян разом зі старшим слідчим Павлом Кайтанюком потрапили у Дзержинський міськвідділ міліції, який наразі очолює полковник Герман Приступа. Дзержинськ розташований практично на кордоні з так званою ДНР. Кожного дня місто обстрілюють ворожі війська. Але, як розповідають колеги зі слідчого управління, Герман і його команда міцно тримають оборону”, - повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Як зазначається, слідчим дуже допомогли знання та досвід, отримані за роки служби у Збройних Силах України, доводилося мати справу навіть з вибухівкою.
Місцеве населення підтримує військових та правоохоронців і просить не покидати їх напризволяще. Хмельницькі слідчі з великою повагою говорять про колег, які залишилися вірними присязі і професійно виконують свої обов’язки в зоні АТО.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую