ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У перший день нового року в Хмельницькому народилась двійня

Суспільство 4994

Усього за цю добу з’явилися на світ четверо хлопчиків і стільки ж дівчаток.

Новий 2015 рік для Хмельницького перинатального центру почався з народження представника сильної статі. Маленький Вадим “знайшовся” 1 січня о 7:45 годині ранку. Усього за першу добу року народилося четверо дівчаток і четверо хлопчиків, серед яких двійня.
“Породіллі та малюки почуваються добре. Лише одні пологи провели через кесарів розтин, та усі матусі вже готові до виписки. Ця новорічна ніч була досить спокійною, головне, що всі здорові”, - каже головний лікар Хмельницького міського перинатального центру Андрій Ропотан.
Своїх первістків - Івана і Сашка - 21-річна хмельничанка Юлія Нагорна чекала пізніше на два тижні. Та, прикрашаючи ялинку напередодні нового року, зрозуміла, що хлопці просяться на світ. О 8:25 годині народився перший малюк, а через п’ять хвилин вже інший. Вага немовлят - 2 кілограми 650 грамів та 2 кілограми 750 грамів.

“Сьогодні й так дорого народжувати, а двійня - це розкіш, але водночас і подвійна радість. Думаю, впораємося, допомагатимуть рідні. Чоловік ще хоче дівчинку, але лікарі прогнозують, що наступного разу знову буде двійня. Не знаю, чи переживу ще раз”, - сміється пані Юля.
Традиційно матусь привітали представники міської влади. На спонсорські кошти придбали для немовлят подарунки — набори дитячого одягу.

“За першу добу минулого року у місті народилося дев’ятеро дітей, цьогоріч — восьмеро. На рекорди ми не йдемо, добре, що діти здорові, а матусі щасливі. Приріст населення у Хмельницькому позитивний, хоча по всій Україні — негативний. Загалом минулого року у Хмельницькому народилося трохи більше трьох тисяч дітей”, - підкреслює секретар міської ради Костянтин Чернилевський.

“Мій Ілля та інші малюки обов’язково будуть дуже щасливими, адже народилися в особливий день”, - впевнена хмельничанка Ірина Дзюба.
Жінки переконані, такий подарунок від Діда Мороза на Новий рік - найкращий.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую