ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

На Хмельниччині люстровані даішники оскаржують своє звільнення у суді

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 2588
Фото: slovovolyni.com

Інспектори ДАІ переконані, що таке поспішне рішення про звільнення — спроба Міністерства “показати” свою роботу.

Майже місяць наказ Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про звільнення інспекторів ДАІ, які брали участь у складанні протиправних протоколів проти автомайданівців, йшов до обласного керівництва Державтоінспекції. Кого саме звільнили, газеті “Є” тоді не повідомили з етичних міркувань.
Офіційна ж відповідь на інформаційний запит із Міністерства внутрішніх справ та з обласного управління стосовно працівників Державтоінспекції, яких звільнили на Хмельниччині відповідно до вимог Закону України “Про очищення влади”, надійшла кілька днів тому. У витязі з наказу Авакова - прізвища і посади даішників, яких звільнено у запас Збройних Сил (із поставленням на військовий облік) “за скоєння вчинків, що дискредитують звання рядового і начальницького складу”.
Аваков сказав про звільнення семи інспекторів ДАІ, у відповіді обласного управління — шість прізвищ, у відповіді Міністерства — взагалі лише п’ять. За інформацією газети “Є”, один із семи даішників пішов на пенсію ще минулої весни. А ще двоє з них мають вислугу років для призначення пенсії, проте їм у зв’язку зі звільненням не дають вихідну допомогу і не призначають пільги.

Відповідно до вимог пункту 10 частини другої статті 3 Закону України “Про очищення влади” за скоєння вчинків, що дискредитують звання рядового і начальницького складу, звільнено:

– майора міліції Гаврилюка Анатолія Івановича, начальника відділення ДАІ з обслуговування Теофіпольського району;

– майора міліції Коломійця Віталія Миколайовича, командира взводу дорожньо-патрульної служби відділення ДАІ з обслуговування міста Хмельницького;

– майора міліції Харевича Віктора Миколайовича, інспектора з адміністративної практики відділення ДАІ з обслуговування міста Хмельницького;

– майора міліції Прокопчука Валерія Микитовича, заступника начальника Полонського районного відділу-начальника міліції громадської безпеки;

– майора міліції Стасюка Михайла Анатолійовича, начальника відділення ДАІ з обслуговування міста Славута та Славутського району;

– старшого лейтенанта міліції Дем’янчука Олександра Васильовича, старшого інструктора відділення ДАІ з обслуговування міста Славута та Славутського району.

Працівники органів внутрішніх справ, яких звільнили, із таким рішенням не погоджуються. Злочинцями себе не вважають.
“Ми будемо відстоювати свої інтереси в суді, оскільки таке рішення незаконне. Стосовно нас не проводилось жодної перевірки, звільнили просто за списком. Мало ж би бути службове розслідування, - говорить тепер уже екс-начальник відділення ДАІ з обслуговування Теофіпольського району Анатолій Гаврилюк. - Я вже поніс покарання за протокол, який склав: були і догани, і премії знімали. Хоча ті люди, стосовно яких складались протоколи, не були тоді ще офіційно автомайданівцями. Прийшов рапорт із Києва про порушників, ми ж їх не гонили і не шукали, такого не було. Ця людина, стосовно якої складали протокол, не понесла ніякого покарання, а даішники, як виявилось, порушили законодавство”.
Інспектори переконані, що таке поспішне рішення про їхнє звільнення — спроба Міністерства “показати” свою роботу. Насправді ж люди, які віддавали накази, і далі працюють спокійно та не бояться люстрації. Звільнені на Хмельниччині працівники органів внутрішніх справ подали позовні заяви до Київського окружного суду і чекають, коли призначать слухання справи.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую