ye-logo.v1.2

На Київщині поховали “кіборга” з Летичівського району

Суспільство 4147
Фото: letadm.gov.ua

Десантник Руслан Присяжнюк загинув 20 січня в донецькому аеропорту.

На Київщині 26 лютого поховали десантника Руслана Присяжнюка, який родом із села Буцні Летичівського району. Боєць загинув 20 січня в донецькому аеропорту. Як писала газета “Є”, Руслан того дня виходив на зв’язок і був поранений. Рідні до останнього вірили, що він живий, та продовжували пошуки.
Як повідомляють у Летичівській РДА, народився Руслан Присяжнюк 8 червня 1988 року. З дитинства був наполегливий і всього добивався сам. Строкову службу проходив у десантних військах. Після армії поїхав працювати в Київську область, де одружився та оселився.
Коли 23 серпня Руслан отримав повістку з Летичівсько-Старосинявського районного військового комісаріату, не задумуючись, пішов служити у Житомирську 95-у окрему аеромобільну бригаду. Він швидко освоїв військову професію кулеметника. Разом з побратимами ніс бойову службу в Донецькій області. З 15 листопада 2014 року по 20 січня 2015 року був учасником антитерористичної операції. Військове загартування проходив, визволяючи важливі стратегічні об’єкти від бойовиків на Сході країни.
Поховали Руслана Присяжнюка у селі Пашківка Макарівського району, що на Київщині, де він проживав із дружиною та сином. Попрощатися з бійцем та висловити співчуття рідним і близьким людям загиблого прийшли громади сіл, представники трудових колективів установ і організацій, побратими по військовій службі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую