ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

На Ярмолинеччині посадовці продали пам’ятку культурної спадщини

Суспільство 1694
Фото: wikimapia.org

За історично значимі каміння та цеглу розібраної папірні виручили 68 тисяч гривень.

У Ярмолинецькому районі прокуратура області виявила протиправну реалізацію будівлі паперової фабрики кінця ХІХ століття. Вона входить до переліку пам’яток культурної спадщини України, що не підлягають приватизації.

Посадовці районного відділу державної виконавчої служби, за виконавчим провадженням про стягнення коштів із сільгосппідприємства, на балансі якого утримувалась зазначена папірня, передали будівлю пам’ятки культури національного значення на реалізацію.
“Історично значимі каміння та цеглу розібраної папірні продали на аукціоні громадянину за 68 тисяч гривень. Через службову недбалість посадовців державі завдано тяжких наслідків, що полягають у пошкодженні і незаконному відчуженні майна, яке перебуває під особливою охороною держави”, - повідомляє прес-служба обласної прокуратури.
За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за частиною другою статті 367 Кримінального кодексу України – неналежне виконання службовою особою своїх обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки. Триває слідство.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую