ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

У зону АТО вирушили 45 хмельницьких спецпризначенців

Суспільство 2606
mvs.gov.ua
Провести бійців прийшли рідні, колеги та керівництво управління на чолі з новопризначеним начальником Миколою Семенишиним. . Фото: mvs.gov.ua

На Донеччину поїхали бійці роти міліції особливого призначення “Богдан”.

Бійці спецроти “Богдан” вже незабаром замінять своїх колег у зоні АТО. Як повідомляють в обласному управління МВС, це вже 42-га група міліціонерів Хмельниччини, які вирушили на Схід.
“Настрій робочий. Колектив у нас дружний, згуртований, знаємо уже всі нюанси служби, тож проблем виникати не повинно. Будемо допомагати і підтримувати тих, хто їде вперше”, — каже старший інспектор спецроти “Богдан” Геннадій Герасименко, який у зону АТО вирушає вже вп’яте.
Вперше на Схід їде єдина жінка в групі, молодший інспектор зв’язку Аліна Колеснікова. Вдома на неї чекатиме люблячий чоловік та 7-річний синочок, який пишається мамою і називає її справжнім воїном.
“Батьківщину захищати не страшно, — із впевненістю говорить Аліна. — За освітою я психолог, тож думаю, що стану в нагоді не тільки під час виконання службових завдань, а й допомагатиму колегам спокійно пережити можливі стресові ситуації”.
Незважаючи на пізню годину, провести бійців прийшли рідні, колеги та керівництво управління на чолі з новопризначеним начальником Миколою Семенишиним. Микола Олександрович запевнив хлопців, що з кожним із них він буде на цілодобовому зв’язку, а також наголосив на заходах особистої безпеки та дотриманні службової дисципліни в рядах бійців.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую