ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Новий військовий прокурор Хмельницького гарнізону обіцяв боротися з корупцією

Суспільство 4805
Серед основних напрямків діяльності нового військового прокурора - посилення боротьби з корупцією та злочинністю у воєнній сфері.
Серед основних напрямків діяльності нового військового прокурора - посилення боротьби з корупцією та злочинністю у воєнній сфері. . Фото: ua.112.ua

Підполковника юстиції Олексія Стражника представили особовому складу.

Новим військовим прокурором Хмельницького гарнізону Західного регіону України став підполковник юстиції Олексій Стражник. Раніше він обіймав посаду заступника військового прокурора Львівського гарнізону.

Як повідомляють у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України, заступник військового прокурора Західного регіону Євген Білоусов, який представив особовому складу гарнізонної прокуратури нового керівника, зазначив, що серед основних напрямків його діяльності - посилення боротьби з корупцією та злочинністю у воєнній сфері.

Олексій Стражник подякував за довіру і призначення та запевнив: військова прокуратура Хмельницького гарнізону докладе усіх необхідних зусиль, аби вимоги законів стали повсякденним правилом життя і служби кожного військовослужбовця, який виконує свій обов’язок на теренах Хмельниччини.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую